تعداد نتایج یافت شده : 500 (صفحه 1 از 50)
مدیرکل بهزیستی استان سمنان از افتتاح ۲۱ مرکز مثبت زندگی در این استان خبر داد و گفت: همه شهرستان های استان از مزایای این مراکز نوین خدمات رسان بهره مند هستند.
فصلی نوین از خدمات‌دهی به معلولان با افتتاح ۲۱ مرکز مثبت زندگی در استان سمنان
سرپرست معاونت امور توانبخشی بهزیستی استان همدان گفت: هزینه درمان سالمندان پیش از شیوع ویروس کرونا ماهانه برای هر نفر ۶۰۰ هزار تومان بود که هم اینک یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان افزایش داشته است.
بهزیستی همدان: هزینه درمان سالمندان با شیوع کرونا افزایش یافت
کارگروه شهرسازی و معماری شورایاری منطقه ۷ وبینار استفاده معلولان از فضاهای عمومی شهری را برگزار کرد.
معابر شهر عصای دست معلولان شوند
مدیرکل بهزیستی استان کرمان گفت‌: ۹۲۰ مورد از ساختمان‌های دستگاه‌های زیرمجموعه جشنواره شهید رجایی در کرمان مورد ارزیابی قرار گرفت که بیش از ۳۵ درصد از این ساختمان‌ها مناسب سازی شده و ۶۵ درصد به دلایل مختلفی از قبیل کمبود اعتبارات و قدیمی بودن ساختمان‌ها همچنان مناسب سازی نشده است.
۳۵ درصد ساختمان‌های اداری کرمان برای معلولان مناسب سازی شد
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان بهزیستی کشور گفت که بر اساس توافق صورت گرفته با صندوق بیمه روستایی و عشایری ، معلولان و زنان سرپرست خانوار تحت پوشش این صندوق قرار می‌گیرند.
معلولان زیر پوشش صندوق بیمه روستایی قرار می‌گیرند
معاون امور اجتماعی و فرهنگی سازمان بهزیستی
معاون امور اجتماعی و فرهنگی سازمان بهزیستی از افزایش ۳۰ درصدی تقاضا برای پذیرش فرزندخواندگی در کشور خبر داد.
افزایش ۳۰ درصدی تقاضا برای پذیرش فرزندخواندگی
یدالله قربعلی دبیر آموزش و پرورش استثنایی استان اصفهان جزوه و درس‌نامه‌ای را برای تسهیل یادگیری کوتاه‌نویسی انگلیسی برای نابینایان تدوین کرده است.
تدوین درس‌نامه‌ کوتاه‌نویسی انگلیسی برای نابینایان +فایل صوتی
محتواهای رسانه‌ای درباره پیشگیری از ابتلا به بیماری کرونا و روش‌های مقابله با آن باید به گونه‌ای در رادیو و تلویزیون تولید و توزیع شود که افراد نابینا و ناشنوا مشکلی برای فهم و درک آن نداشته باشند.
بایدها و نبایدهای برنامه‌سازی برای معلولان در ایام کرونا
محققان موسسه پلی تکنیک فدرال لوزان واقع در سوییس فناوری جدیدی ارائه کرده اند که قابلیت احیای بخشی از حس بینایی را در افراد نابینا فراهم می‌کند.
احیای بینایی با ایمپلنت شبکیه
رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور با بیان اینکه این سازمان نیازمند جذب ۱۲ هزار نیرو است، گفت: مصوب شده است سالانه ۱۰‌ درصد از نیروهای استخدامی آموزش و پرورش به این حوزه اختصاص یابد.
آموزش و پرورش استثنایی نیازمند جذب ۱۲ هزار نیرو در کشور است