تعداد نتایج یافت شده : 500 (صفحه 1 از 50)
آیت‌الله رییسی، رییس‌جمهوری با حضور در جمع نمایندگان خانواده‌های بیماران اس ام ای (SMA)، مشکلات و نگرانی‌های آنان را مورد بررسی قرار داد.
دستور رئیس‌جمهوری برای تامین داروی بیماران اس ام ای
عناوین بخش های مختلف هفته نامه ایران سپید را در ادامه بخوانید.
فایل صوتی/ پادکست پنجشنبه 11 آذر 1400
بیانیه شبکه ­های فعال افراد معلول با مجوز وزارت کشور، در گرامیداشت روز جهانی افراد دارای معلولیت
جایگاه شهروندان معلول در حمایت­های اجتماعی کشور کجاست؟
ابراهیم کاظمی مومن سرایی رییس دبیرخانه مناسب سازی سازمان بهزیستی کشور در بیستمین جلسه ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب سازی کشور که صبح امروز در ساختمان ستاد بهزیستی تشکیل شد،مهمترین اقدامات و برنامه های در دست اقدام این ستاد را تشریح کرد.
رونمایی از سامانه پیگیری مصوبات و ارجاعات ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب سازی کشور
آیت الله سید ابراهیم رئیسی پس از پایان نشست مشترک هیئت دولت و نمایندگان مجلس در جمع خانواده بیماران SMA که از روز یکشنبه مقابل مجلس تجمع کرده اند، به صورت سرزده حضور یافت.
حضور رئیس جمهور در تجمع خانواده بیماران SMA در مقابل خانه ملت
رییس سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه موضوع مناسب سازی موضوعی بسیار مهم است، گفت: ظاهرا ابنیه‌هایی که در ستاد وزارتخانه‌ها و سازمان‌ها مشمول مناسب‌سازی شده‌اند پیشرفت فیزیکی خوبی داشته‌اند.
عدم آگاهی و نگرش مسئولان، چالش‌های پیش روی مناسب‌سازی معابر و ابنیه‌ها
گزارش عملکرد سازمان بهزیستی در آستانه 12 آذر
سازمان بهزیستی در گزارش عملکرد سه ماهه اش به بحث پرداخت حق بیمه کارفرمایی و خویش فرمایی می پردازد و اعلام می کند: برای کمک به اشتغال و جذب معلولان از سوی کارفرمایان تاکنون به ۱۹ هزار و ۵۲۵ نفر، حق بیمه سهم کارفرمایی یا خویش فرمایی پرداخت شده است.
پرداخت بیش از 19 هزار حق بیمه سهم کارفرمایی یا خویش فرمایی به معلولان
دو فیلم‌تئاتر «ابریشم» و «کوکوی گردن‌دراز» با مشارکت و نقش‌آفرینی نوجوانان و جوانان دارای نیازهای ویژه به مناسبت روز جهانی معلولان در پایگاه اینترنتی کانون اکران رایگان می‌شود.
اکران رایگان دو نمایش در روز جهانی معلولان
رئیس کمیته امور اجتماعی و فرهنگی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: هلال احمر، سازمان بهزیستی و سازمان فنی و حرفه ای به دلیل عدم دریافت درآمدهای اختصاصی خود از سوی دولت دچار بحران مالی شده‌اند که این موضوع با حضور مسئولان مربوطه بررسی شد.
مسائل مالی هلال احمر، سازمان بهزیستی و سازمان فنی و حرفه ای بررسی شد
فرماندار پاکدشت از مناسب‌سازی ۲۰ درصدی معابر پاکدشت و فعالیت ۱۱ مراکز توان‌بخشی شامل ۳ مرکز شبانه‌روزی معلولان و ۸ مرکز روزانه جهت ارائه خدمات به ۵۸۰ معلول در پاکدشت خبر داد.
۲۰ درصد معابر عمومی پاکدشت برای معلولان مناسب‌سازی شد