تعداد نتایج یافت شده : 500 (صفحه 1 از 50)
در نشست معاون پژوهشی دانشگاه یزد با کارکنان کتابخانه مرکزی این دانشگاه ضمن گفتگو در رابطه با خدمات و چالش‌های این مجموعه، فرآیند تولید کتب صوتی ویژه نابینایان تشریح شد.
تولید کتب صوتی ویژه نابینایان یکی از خدمات کتابخانه مرکزی دانشگاه یزد
"زهرا خلیلی" دانش‌آموز نابینا در هفتمین دوره "مسابقات بین‌المللی قرآن کریم دانش‌آموزان جهان اسلام" در رقابت با دانش‌آموزان عادی در رشته حفظ کل قرآن کریم مقام اول این دوره از مسابقات را کسب کرد.
کسب مقام اول رشته حفظ کل قرآن کریم توسط دانش‌آموزنابینا
اختتامیه دومین جشنواره همام روز سه شنبه، دهم اسفند ماه با حضور برخی هنرمندان، اصحاب رسانه و معلولان توانمند در سالن همایش های برج میلاد برگزار شد.
جشنواره هنرمندان توانیاب(همام) به کارش پایان داد
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در افتتاحیه نمایشگاه هنری «همام» از برنامه ریزی این وزارتخانه برای برپایی و برگزاری نمایشگاه آثار هنرمندان توان‌یاب در خارج از کشور خبر داد.
نمایشگاه هنری «همام» افتتاح شد/خبر خوش وزیر ارشاد برای توان‌یابان
در مراسمی با حضور مدیر کل، معاون توانبخشی اداره کل بهزیستی و اعضای برگزار کننده جشنواره، از پوستر شانزدهمین جشنواره تئاتر معلولین استان بوشهر رونمایی شد
رونمایی از پوستر شانزدهمین جشنواره تئاتر معلولین استان بوشهر
استان خوزستان به مناسبت سالروز مبعث رسول اکرم (ص) مسابقه مجازی سوره فجر را ویژه نابینایان و کم‌بینایان سراسر کشور برگزار می‌کند.
برگزاری مسابقه قرآنی ویژه نابینایان و کم‌بینایان کشور
مراسم افتتاحیه دومین دوره جشنواره هنری «همام» به‌عنوان جشنواره تخصصی ویژه توانیابان کشور و محلی برای نشان دادن توانمندی معلولان، ۵ اسفندماه سال جاری در نگارخانه آینه موسسه فرهنگی هنری صبا برگزار می‌شود.
نمایش توانمندی‌های هنری معلولان در جشنواره هنری همام
فهرست نامزدهای نهایی نود و چهارمین دوره جوایز سینمای اسکار در شاخه‌های مختلف اعلام شد و فیلم «قدرت سگ» ساخته «جین کمپیون» بیشترین تعداد نامزدهای را به خود اختصاص داد.
اعلام اسامی تمامی نامزدهای اسکار ۲۰۲۲
فیلم‌های «بیرو»، «ماهان»، «بدون قرار قبلی»، «موقعیت مهدی» و «ملاقات خصوصی» برای ناشنوایان، نابینایان و افراد دارای معلولیت در پردیس سینمایی مگامال اکران می‌شود.
اکران فیلم‌های جشنواره برای ناشنوایان، نابینایان و افراد دارای معلولیت
پای گفت‌وگو با نابینایان جشنواره چهلم؛
نابینایی و رفتن به سینما که سده پیش تضادی عجیب بود، امروز به لطف فناوری‌ها در جهان محقق شده است؛ اتفاقی که همچنان مطالبۀ محقق‌ناشدۀ نابینایان ماست.
چرا نابینایان را نمی‌بینیم؟