تعداد نتایج یافت شده : 354 (صفحه 1 از 36)
به مناسبت روز جهانی ایمنی عصای سفید برگزار شد
با فرا رسیدن پانزده اکتبر، روز جهانی ایمنی عصای سپید، به همت مؤسسه ی فرهنگی هنری نابینایان بصیر تبریز و با همکاری بهزیستی این شهر، خانه ی نور، هلال احمر و انجمن همیاران، همایش دوچرخه سواری دو نفره ی جانبازان و نابینایان، صبح روز جمعه، بیست و سه مهر ماه در شهر تبریز برگزار شد.
خیابان های تبریز میزبان دوچرخه سواران جانباز و نابینا
در روز های اخیر، خبرگزاری مهر مدعی شده بود برخی عوامل داخلی با ارسال اسناد و مدارکی به کمیته بین‌المللی پارالمپیک اطلاعاتی در مورد احتمال تخلف دو ورزشکار حاضر در شانزدهمین دوره بازی‌های پارالمپیک توکیو را گزارش کرده‌اند، خبری که توسط رئیس فدراسیون نابینایان و دبیر کمیته ملی پارالمپیک تکذیب شد.
خبر نامه نگاری کمیته بین المللی پارالمپیک با همتای ایرانی تکذیب شد
مجمع عمومی فدراسیون نابینایان و کم بینایان به منظور انتخاب رییس فدراسیون در سال 1400 برگزار خواهد شد
اطلاعیه ثبت نام از کاندیداهای پست ریاست فدراسیون نابینایان
دبیرکل کمیته ملی پارالمپیک گفت: مشکل کم‌بینایی پاراجودوکاهای کشورمان توسط IPC به تأیید پزشکی رسیده است.
تابع: مشکل بینایی جودوکاهای ایران توسط IPC تأیید شد
رییس فدراسیون نابینایان و کم بینایان گفت: با توجه به این که‌ با ۸ ورزشکار اعزامی به پارالمپیک توکیو، یک سوم مدال های طلا به ورزشکاران نابینا و کم بینا اختصاص داشت، امیدوارم بعد از این مسوولین به آنها باور داشته باشند و بیشتر مورد حمایت قرار بگیرند.
مظلومی: ورزشکاران نابینا و کم بینا برای افتخارآفرینی نیاز به حمایت دارند
شانزدهمین دوره رقابت های پارالمپیک برای کشورمان خاتمه یافت و ورزشکاران جانباز و معلول، نابینا و کم بینای کشورمان موفق به کسب 24 مدال رنگارنگ شدند.
پایان کار کاروان ورزشی ایران با 12 طلا، 11 نقره و 1 برنز در پارالمپیک 2020
ملی پوشان جودو نابینایان ایران با کسب دو نشان طلا در رقابت‌های این رشته در بازی‌های پارالمپیک ۲۰۲۰ پرچم کشورمان را در سالن مسابقات برافراشتند.
کیمیاگری جودوکاران نابینای ایران در توکیو
کاروان ورزش ایران در پایان روز پنجم بازیهای پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو به رده بیستم جدول توزیع مدال ها صعود کرد و امیدوار است این روند را در روز ششم ادامه بدهد.
صعود ایران به رده بیستم جدول پارالمپیک/ اعلام برنامه روز ششم
ملی‌پوش جودو نابینا ایران با قهرمانی در وزن ۹۰- کیلوگرم بازی های پارالمپیک، دومین مدال طلا و پنجمین مدال کاروان ایران در این بازی ها را به نام خود ثبت کرد.
جودوکار نابینای ایران قهرمان شد/ کسب دومین طلا برای کاروان ایران
نمایندگان پاراجودو ایران در اوزان ۹۰- و ۱۰۰+ کیلوگرم بازی های پارالمپیک با صعود به فینال این دسته رقابت ها مدال نقره خود را مسجل کردند.
نوری و خیرالله زاده به فینال جودو نابینایان رسیدند