شناسه خبر: 35091 منتشر شده در مورخ: 1400/12/2 ساعت: 18:21 گروه: ورزشی  
شرایط سخت دونده نابینا برای حضور در بازیهای پاراآسیایی چین

شرایط سخت دونده نابینا برای حضور در بازیهای پاراآسیایی چین

دارنده مدال برنز بازیهای پاراآسیایی جوانان در دوی صد متر می گوید: به دلیل نداشتن فضای تمرینی و تعطیلی استادیوم ها و باشگاه های ورزشی در استان همدان، مجبورم در خیابان تمرین کنم تا بازیهای پاراآسیایی چین را از دست ندهم.

به گزارش ایران سپید به نقل از ایسنا، مهرداد نجفی اظهار کرد: با توجه به این که در لیست بلند نفرات اعزامی به بازیهای پاراآسیایی چین  قرار گرفته ام و برای حضور در این بازیها باید حدنصاب ورودی را در آخرین مسابقات انتخابی تیم ملی که اواخر اردیبهشت سال آینده زیر نظر IPC در تهران برگزار می شود کسب کنم، در شرایط بسیار سخت و بدون هیچ امکاناتی تمرین می کنم تا بازیهای پاراآسیایی را از دست ندهم.

وی گفت: در حال حاضر چون استان همدان از نظر بیماری کرونا در وضعیت قرمز قرار دارد و استادیوم ها و تمام باشگاه های ورزشی تعطیل است، مجبورم روزها جلوی استادیوم و در خیابان ها بدوم تا با افت رکورد مواجه نشوم.

این دونده نابینا در پاسخ به این پرسش که آیا تحت حمایت ورزش و جوانان استان همدان نیستید، گفت: اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تنها از ورزشکاران المپیکی و آسیایی این استان حمایت می کند و به ورزشکاران معلول و نابینا و کم بینا اهمیت چندانی داده نمی شود. البته هیات نابینایان استان همدان تا جایی که بتواند از ما حمایت می کند، اما ناچیز است.

وی تاکید کرد: اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تبعیض زیادی بین ورزشکاران معلول و غیرمعلول قائل است، به طوری که بارها در میادین مختلف آسیایی و بین المللی صاحب مدال شدم، اما هیچ وقت مورد حمایت قرار نگرفتم. 

این دونده نابینا خاطرنشان کرد: برای آماده سازی خود جهت حضور در بازیهای پاراآسیایی چین نیاز به امکانات و تجهیزات دارم که متاسفانه چون هنوز در لیست نهایی نفرات اعزامی به بازیهای پاراآسیایی چین قرار نگرفته ام، مجبورم در شرایط بسیار سخت تجهیزاتم را تهیه کنم تا بازیها را از دست ندهم. 

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *