تعداد نتایج یافت شده : 356 (صفحه 1 از 36)
معاون اداری مالی وزارت علوم:
معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: حدود ۲۵ هزار نفر از دانشجویان دارای معلولیت اند که عدد قابل توجهی است؛ یعنی حدود کمتر از یک‌درصد از کل دانشجویان را افراد دارای معلولیت تشکیل می‌دهند.
۲۵ هزار دانشجو کم‌توان هستند
مشکلات رهن و اجاره ی مسکن برای تمام اقشار جامعه امروز تبدیل به یک معضل شده؛ معضلی که با سیر صعودی دیوانه وار, بحران بزرگی به وجود آورده که شاید خروج از آن, به زودی اتفاق نیفتد.
حمایت بهزیستی از مددجویان مستأجر با ارائه ی وام ودیعه ی اجاره مسکن
معاون‌ مشارکت‌های مردمی، توانمندسازی و امور مجلس سازمان بهزیستی کشور گفت: در طرح تامین مسکن‌های خانوارهای حداقل دارای دو معلول حدود ۱۴ هزار و ۳۰۰ خانوار شناسایی شدند و تاکنون هشت هزار و ۲۰۰ واحد با مشارکت بنیاد مستضعفان، بنیاد مسکن، وزارت راه و شهرسازی و انجمن خیرین مسکن ساز تحویل شده است.
تحویل بیش از ۸ هزار واحد مسکونی به خانوارهای دارای بیش از دو معلول
اطلاعات بیمه‌ای بیش از ۵۰۰ هزار خانوارتحت پوشش سازمان بهزیستی که واجد شرایط دریافت دفترچه بیمه درمانی هستند،در «سامانه امید» بیمه سلامت بارگذاری شده است و مددجویان می توانند از امروز برای صدور و دریافت دفترچه بیمه درمانی به دفاتر پیشخوان دولت در سراسر کشور مراجعه کنند.
صدور دفترچه بیمه درمانی مددجویان بهزیستی در دفاتر پیشخوان دولت از امروز
مدیرکل دفتر امور توانمندسازی معلولان سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه در حال حاضر یک میلیون و ۶۷۰ هزار نفر تحت پوشش خدمات توانبخشی سازمان بهزیستی قرار دارند، گفت: با توجه به شیوع کرونا و وقفه‌ای که در فعالیت کمیسیون‌ها ایجاد شد، در حال حاضر ۷۰ الی ۸۰ هزار نفر در کشور پشت نوبت کمیسیون‌های پزشکی قرار دارند.
حدود ۸۰ هزار معلول به دلیل کرونا پشت نوبت کمیسیون‌های پزشکی هستند
مدیرکل بهزیستی استان مرکزی از اختصاص کمک هزینه خرید ماسک و مواد ضدعفونی به مراکز شبانه روزی تحت پوشش این اداره کل خبر داد.
اختصاص کمک هزینه خرید ماسک و مواد ضدعفونی به مراکز شبانه روزی استان مرکزی
مدیرکل دفتر توانبخشی مراکز روزانه سازمان بهزیستی کشور گفت: در لایحه بودجه سال آینده پیشنهاد داده‌ایم تا بودجه هنر درمانی در کشور دو برابر شود.
پیشنهاد ۲ برابر شدن بودجه هنردرمانی در سازمان بهزیستی
رییس سازمان بهزیستی کشور ضمن تشکر از خدمات دکتر «کاظم نظم ده» در زمان تصدی سرپرستی بهزیستی استان تهران؛ طی حکمی دکتر «امین شاهرخی» را به عنوان مدیر کل بهزیستی استان تهران منصوب کرد.
دکتر «امین شاهرخی» به عنوان مدیر کل بهزیستی استان تهران منصوب شد
رئیس سازمان بهزیستی:
رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: ۹۸ درصد مددجویان بهزیستی بسته حمایت معیشتی را دریافت کردند و برای ارائه این بسته به بقیه مددجویان نیز در حال بررسی و رایزنی هستیم.
۹۸ درصد مددجویان بهزیستی بسته حمایت معیشتی دریافت کردند
سرپرست بهزیستی چهارمحال و بختیاری با اشاره به برنامه‌های حمایتی دولت از مددجویان گفت: امساال ۸۰۰ مددجوی زیرپوشش بهزیستی استان تسهیلات اشتغال دریافت کردند.
۸۰۰ مددجوی بهزیستی چهارمحال و بختیاری تسهیلات اشتغال دریافت کردند