شناسه خبر: 35109 منتشر شده در مورخ: 1400/12/11 ساعت: 12:09 گروه: اجتماعی  
برگزاری دومین جلسه کارگروه اشـتغال و توانمنـدسازی جـامعه هـدف

برگزاری دومین جلسه کارگروه اشـتغال و توانمنـدسازی جـامعه هـدف

دومین جلسه کارگروه اشـتغال و توانمنـدسازی جـامعه هـدف با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور و سرپرست معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد.

به گزارش ایران سپید دومین جلسه کارگروه اشـتغال و توانمنـدسازی جـامعه هـدف با حضور «علی‌محمد قادری» رئیس سازمان بهزیستی کشور، «محمود کریمی بیرانوند» معاون اشتغال و کارآفرینی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، «رحیم سرهنگی» رئیس موسسه کار و تأمین اجتماعی، «امیرحسین عرب‌زاده» معاون مشارکت‌های مردمی و امور مجلس، «اصغر کاظمی» معاون توانبخشی بهزیستی کشور و «سمانه زمانی» مدیرکل بهزیستی استان تهران و جمعی از نمایندگان ستادی برگزار شد.

در این جلسه ضمن تشریح وضعیت کنونی حمایت سازمان بهزیستی کشور برای اشتغال جامعه هدف و تبیین عملکرد حوزه دبیرخانه اشتغال و الگوهای اجراشده بر لزوم بومی‌سازی الگوهای ارائه شده در زیست‌بوم اشتغال کشور تاکید شد.

به گفته «علی‌محمد قادری» رئیس سازمان بهزیستی کشور «اشتغال» اولویت اول است لذا باید سیاست‌های سازمانی در حوزه اشتغال و توانمندسازی مشخص و شفاف شود. 

 

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *