تعداد نتایج یافت شده : 500 (صفحه 1 از 50)
رئیس انجمن حمایت از حقوق معلولان ، بر ضرورت تشکیل صندوق حمایت از فرصت‌های شغلی معلولان تاکید کرد.
لزوم تشکیل صندوق حمایت از فرصت‌های شغلی معلولان
در لرستان، استانی که رتبه نخست بیکاری را دارد معلولان بیش از دیگران از مسئله بیکاری رنج می‌برند و در زمینه اشتغالزایی برای معلولان استان تبعیض فاحشی وجود دارد و مورد بی‌‌توجهی قرار گرفته‌اند.
بی‌مهری و بیکاری معلولان؛ قانون جذب و استخدام ۳ درصد معلولان در لرستان رعایت نمی‌شود
معاون اجتماعی سازمان بهزیستی کشور در تبیین و تشریح اقدامات سال ۹۹ با بیان اینکه خانوارهای دارای فرزند دوقلو در دهک درآمدی یک تا سه مشمول دریافت خدمات بهزیستی می‌شوند، گفت: شیرخوارگاه‌ها به متقاضیان صاحب صلاحیت واگذار می‌شوند.
خانوارهای دارای فرزند دوقلو در دهک درآمدی ۱ تا ۳ مشمول دریافت خدمات بهزیستی می‌شوند
مدیرکل دفتر توانبخشی روزانه و توانپزشکی سازمان بهزیستی کشور در تبیین و تشریح مهمترین اقدامات سال ۹۹، گفت: ۲ هزار و ۶۸۵ مورد کمک به کودکان ناشنوا برای کاشت حلزون صورت پذیرفت.
تامین ۱۲۲ هزار وسیله کمک توانبخشی برای معلولان
سایه سنگین گرانی‌ها بر سر لوازم و تجهیزات توانبخشی و عدم نظارت بر قیمت‌ها، جامعه معلولان را با موانع فراوانی روبه‌رو کرده است.
چوب گرانی لای چرخ معلولان/افزایش ۴ تا ۵ برابری قیمت لوازم توانبخشی
مدیرکل بهزیستی گیلان با بیان اینکه تنها بخشی از خدمات توانبخشی تحت پوشش بیمه هستند گفت: باید اعتبارات بیشتری برای این امر اختصاص یابد.
حمایت بیمه‌ای توانبخشی معلولان در استان گیلان کافی نیست
برنامه‌های سال جدید سازمان بهزیستی در اصفهان:
مدیکل بهزیستی استان اصفهان گفت: موضوعاتی چون ۳ درصد اشتغال معلولان، ناوگان حمل و نقل شهری آنها، سفرهای درون شهری رایگان، استفاده از مبلمان شهری از مباحثی است که باید به صورت جدی‌تر به آن پرداخت شود.
ازسازماندهی کودکان کار تا اشتغال و مسکن معلولان
معاون اشتغال و مشارکت‌های مردمی اداره کل بهزیستی استان همدان گفت: از ۷۰ میلیارد تومان بودجه تخصیص داده شده به بهزیستی استان برای ایجاد اشتغال، ۶۷ میلیارد تومان معادل ۹۳.۷ درصد آن از طریق ۱۶ بانک عامل جذب شده است.
حدود ۹۴ درصد از بودجه اشتغال بهزیستی استان همدان جذب شد
رییس انجمن علمی فیزیوتراپی ایران:
رییس انجمن علمی فیزیوتراپی ایران گفت: تعرفه خدمات فیزیوتراپی امسال باید ۵۰ تا ۵۵ درصد رشد می یافت که در شورای عالی بیمه سلامت ۲۸.۵ درصد تعیین شده و عادلانه نیست.
تعرفه خدمات فیزیوتراپی پاسخگوی هزینه‌های مراکز نیست
رئیس دبیرخانه مناسب سازی کشور با اشاره به مهمترین اقدامات ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب‌سازی کشور طی سال گذشته گفت: ۲۴۶ ضوابط و مقررات شهرسازی و معماری برای افراد دارای معلولیت اولین بار در این ستاد ایجاد شد.
ابلاغ ۲۴۶ ضوابط و مقررات شهرسازی و معماری برای افراد دارای معلولیت