تعداد نتایج یافت شده : 500 (صفحه 1 از 50)
کارفرمایانی که مددجویان بهزیستی را در ازای پرداخت حقوق، بیمه و مزایا در چارچوب قرارداد قانون کار به کار بگیرند، می‌توانند علاوه بر دریافت حق بیمه کارفرمایی، به ازای هر مددجو از تسهیلات قرض الحسنه با سود چهار درصد بهره‌مند شوند.
امتیاز دولت برای کارفرمایانی که معلولان را استخدام می‌کنند
رضا یزدانی فیلم سینمایی «آمادئوس» ساخته «میلوش فورمن» را برای نابینایان توضیح‌دار کرد.
صدای رضا یزدانی روی فیلم آمادئوس برای نابینایان می نشیند
محققان دانشکده پزشکی هاروارد موفق به توسعه یک ابزار پوشیدنی شدند که خطر برخورد با موانع و سقوط افراد نابینا و کم‌بینا را تا ۳۷ درصد کاهش می‌دهد.
کاهش خطر برخورد با موانع در نابینایان با ابزار پوشیدنی
رئیس سازمان اداری و استخدامی گفت: بر اساس قانون، ۳ درصد از ظرفیت استخدام‌ها به معلولان اختصاص دارد؛ مانند ۳۰ درصد که به ایثارگران اختصاص پیدا می‌کند و سازمان اداری و استخدامی کشور در تمام مجوزهایی که صادر می‌شود، این سه درصد را تفکیک می‌کند.
جزئیات شرایط استخدام معلولان در دستگاه‌های دولتی در سال ۱۴۰۰
مسئول مراکز مثبت زندگی سازمان بهزیستی لرستان با اشاره به فعالیت ۱۰۷ مرکز مثبت زندگی در استان، گفت: در فاز اول ۴۰ هزار خانوار به عضویت این مرکز درآمده‌اند و در فاز دوم بقیه افراد خدمت‌گیرنده سازمان بهزیستی که پشت نوبت دریافت خدمات هستند به عضویت این مراکز در می‎آیند.
فعالیت ۱۰۷ مرکز مثبت زندگی در لرستان
رییس اداره بهزیستی سرپل ذهاب گفت: ۶۶۵خانوار تحت پوشش اجتماعی این نهاد حمایتی هستند که ماهیانه سه میلیارد و ۷۳۵ میلیون و ۶۰۰ هزار ریال مستمری به آن ها پرداخت می شود.
۶۶۵ خانوار سرپل ذهابی از خدمات بهزیستی بهره مند هستند
مدیرکل بهزیستی استان قزوین گفت: مسکن ۱۸۰ واحدی معلولان و جانبازان ضایعه نخاعی استان با تامین اعتبارات لازم تا پایان سال جاری تکمیل و تحویل جامعه هدف خواهد شد.
مسکن ۱۸۰ واحدی معلولان ضایعه نخاعی قزوین امسال تکمیل می‌شود
عناوین امروز: صحبتهای مدیر مسوول ایران سپید در خصوص سیاستگذاری تامین مسکن معلولان-خدمات اسنپ دکتر برای معلولان-رقابت اپلیکیشن‌های شناسایی تصویر، همچنان داغ و مهیج- تهیه انواع ماسک های صورت خانگی -حقایقی شگفت ‌انگیز درباره ذهن که نمی ‌دانستید.
روزنامه شنبه 2 مرداد 1400
معاون توانبخشی بهزیستی استان تهران مطرح کرد؛
معاون توانبخشی بهزیستی استان تهران با بیان اینکه ۳۰ درصد معلولان استان تهران را معلولان ذهنی تشکیل می‌دهند، گفت: بیشترین علت معلولیتهای ذهنی، مادرزادی است.
از عمده علت ایجاد معلولیت‌های ذهنی تا برقراری حقوق برای آنها
هفتمین شماره مجله الکترونیکی نابینایان ایران مانا روز پنجشنبه 31 تیر در وبسایت انجمن نابینایان ایران منتشر شد.
نگاهی به هفتمین شماره‌ی ماهنامه مانا +دانلود نسخه صوتی و متنی