تعداد نتایج یافت شده : 500 (صفحه 1 از 50)
صدو بیست و ششمین پادکست ایران سپید منتشر شد. در ادامه عناوین بخش های مختلف این پادکست را بخوانید.
فایل صوتی/پادکست روز پنجشنبه 16 اردیبهشت 1400
عناوین امروز:بارگذاری بیش از 6 هزار محتوای آموزشی ویژه دانش آموزان استثنایی در شبکه شاد- شرط وزارت بهداشت برای برگزاری حضوری امتحانات پایه نهم و دوازدهم/ تصمیم‌گیری نهایی؛ شنبه-معلمی که کتابهایش را به خط بریل هم می نویسد-حنجره فرشتگان در گلوی قاریان نابینای مصری-عوارض هر واکسنی هزاران بار کمتر از بیماری است-امیر ربی فاتح مسابقات شطرنج نابینایان جام رمضان شد-چاردیواری.
روزنامه پنجشنبه 16 اردیبهشت 1400
مدیرکل بهزیستی چهارمحال و بختیاری گفت: به مناسبت شب‌های قدر ، یک خیر اهل شهرستان بن ۴۰۰ میلیون ریال هزینه سفر حج رفتن خود را برای درمان معلولان جسمی و بیماران روانی به بهزیستی استان اهدا کرد.
خیر اهل بن چهارمحال و بختیاری هزینه حج را به درمان معلولان اختصاص داد
رییس جامعه معلولان استان یزد گفت: در چند سال گذشته اقداماتی در زمینه مناسب سازی محیط در استان انجام شده اما رضایت بخش نیست.
رییس جامعه معلولان استان: مناسب سازی محیط در یزد رضایت بخش نیست
اشتغال محرومان و نیازمندان از جمله مهمترین اهداف و برنامه های مدیران بخش‌های مختلف در آذربایجان غربی بوده که این مهم در دولت تدبیر و امید قوت گرفته و تنها در سال گذشته بیش از ۱۱ هزار نفر اشتغال زایی بین اقشار نیازمند در این استان ایجاد شده است.
اشتغال ۱۱ هزار نفری؛ همتی برای محرومیت‌زدایی در آذربایجان‌غربی
یزدان مهر خبر داد؛
معاون مشارکتهای مردمی سازمان بهزیستی در خصوص آخرین وضعیت اجرای پویش ایران همدل توضیحاتی ارائه داد.
اجرای پویش ایران همدل با مشارکت موسسات تحت نظارت سازمان بهزیستی
تنها نماینده دوچرخه سواری معلولان پس از صدور ویزا امشب به همراه مربی خود برای شرکت در کاپ جهانی دوچرخه سواری عازم بلژیک می‌شود.
تنها نماینده دوچرخه‌سواری معلولان امشب عازم بلژیک می‌شود
تضییع حقوق نابینایان از سوی یک شرکت هواپیمایی
یک شرکت هواپیمایی با توجه به قوانین داخلی اش که ناقض قوانین سازمان هواپیمایی کشوری و بین المللیست مانع از سفر معلولان به تنهایی شده و حقوق افراد دارای معلولیت را نقض کرده است.
قوانین داخلی شرکت های هواییمایی نباید ناقض قوانین بین المللی ICAO باشد
در پی اعلام نتایج هشتمین آزمون استخدامیدستگاههای اجرایی ، تعدادی از دوستان نابینا ضمن تماس با دفتر روزنامه مشکلات خود را در مورد فرایند دعوت به کمیسیون پزشکی و مصاحبه با ما در میان گذاشتند.
یک بام و دو هوای استخدام معلولان
عناوین امروز: یک بام و دو هوای استخدام معلولان-تضییع حقوق نابینایان از سوی یک شرکت هواپیمایی/ قوانین داخلی شرکت های هواییمایی نباید ناقض قوانین بین المللی ICAO باشد-سلامت ورزشکاران برای ما اولویت نخست است- قتل مرموز زن میانسال در خانه دوست جوانش.
روزنامه چهارشنبه 15 اردیبهشت 1400