تعداد نتایج یافت شده : 500 (صفحه 1 از 50)
شهردارمشهد با اشاره به تدوین بودجه ۲۶ هزار و ۱۷۴ میلیارد تومانی شهرداری در سال ۱۴۰۱، گفت: در بودجه سال آینده، توجه ویژه‌ای به اجرای پروژه‌های عمرانی درحاشیه شهر، حوزه خانواده، ورزش، نشاط و سلامت بانوان و معلولان این کلانشهر شده است.
توجه ویژه به حاشیه شهر، نشاط بانوان و معلولان در بودجه ۱۴۰۱
همواره قسمت عمده منابع کشور صرف توسعه مشاغل موجود در جامعه یا ایجاد مشاغل جدید می‌شود تا به واسطه کاهش بیکاری، اوضاع اقتصادی و اجتماعی کشور بهبود پیدا کند.
از قانون تا اجرا؛ راه سخت معلولان
مدیرکل دفتر توانمندسازی سازمان بهزیستی کشور با اشاره به چالش سنجش توانایی برای استخدام افراد دارای معلولیت گفت: لازم است کمیته سنجش توانایی معلولان برای استخدام تشکیل شود.
کمیته سنجش توانایی معلولان برای استخدام تشکیل شود
مدیرکل مشاوره و امور روانشناختی سازمان بهزیستی کشور از پاسخ به بیش از ۳ میلیون و ۱۸۹ هزار تماس با خط مشاوره تلفنی ۱۴۸۰ از ابتدای شیوع ویروس کرونا تا اول دی‌ماه سال جاری خبر داد و گفت: از این تعداد ۶۹ هزار و ۵۶۰ تماس مربوط به مسائل کرونا و ۳۳۳۲ تماس مربوط به کادر درمان در تهران بوده است.
«مشکلات خانوادگی»؛ صدرنشین علت تماس‌ها با خط مشاوره ۱۴۸۰
رئیس سازمان بهزیستی کشور، گفت: ذات و ساحت کار در سازمان بهزیستی کشور مددکاری است و مددکار باید افتخار کند که امورات جامعه هدف را انجام می‌دهد و رازدارانه مشکلات را در همان بررسی اولیه در می‌یابد.
ذات و ساحت کار در بهزیستی مددکاری است
سید احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارائی در توئیتی از آغاز پرداخت بدون ضامن تسهیلات زیر ۱۰۰ میلیون تومان از سوی بانک‌های زیرمجموعه این وزارتخانه به افراد حقوق‌بگیر و مستمری‌بگیر دارای رتبه اعتباری مناسب خبر داد.
آغاز پرداخت وام بدون ضامن در بانک‌های دولتی
مراسم افتتاحیه «دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران» برگزار شد.
گزارشی از مراسم افتتاحیه نمایشگاه مجازی کتاب
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بهزیستی کشور از رشد ۱۰ درصدی بودجه حوزه مسکن معلولان در لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ نسبت به سال جاری خبر داد.
بودجه «مسکن معلولان» سال آینده چقدر افزایش می‌یابد؟
اعضای هیئت رئیسه فدراسیون ورزش‌های نابینایان و کم بینایان مشخص شدند.
انتخاب اعضای هیئت رئیسه فدراسیون نابینایان و کم بینایان
محمدرضا مظلومی برای ۴ سال دیگر به عنوان رئیس فدراسیون ورز‌های نابینایان و کم‌بینایان انتخاب شد.
مظلومی برای ۴ سال دیگر رئیس فدراسیون ورزش‌های نابینایان و کم‌بینایان شد