تعداد نتایج یافت شده : 500 (صفحه 1 از 50)
معاون وزیر آموزش و پرورش:
معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی در مراسم افتتاح رسمی برنامه سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی که با حضور وزیر آموزش و پرورش و معاون تربیت بدنی و سلامت وزیر در مدرسه استثنایی رجائیه منطقه ۱۵ تهران برگزار شد به تشریح نوآوری های برنامه سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی در سال جاری پرداخت.
نوآوری های برنامه سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی در سال جاری
با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش‌وپرورش استثنایی و اعضای مجلس دانش‌آموزی دانش‌آموزان استثنایی چهارمین نشست مجلس دانش‌آموزی دانش‌آموزان استثنایی به‌صورت مجازی برگزار شد.
برگزاری چهارمین نشست مجلس دانش‌آموزی دانش‌آموزان با نیازهای ویژه به‌صورت مجازی
معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی با حضور در برنامه زنده تلویزیونی مجله خبری شبکه امید به تشریح برنامه های آموزش و پرورش استثنایی در خصوص اوقات فراغت دانش آموزان با نیازهای ویژه پرداخت.
تشریح برنامه های آموزش و پرورش استثنایی در خصوص اوقات فراغت دانش آموزان با نیازهای ویژه
معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش‌وپرورش استثنایی در پنجمین نشست شورای راهبری سازمان آموزش‌وپرورش استثنایی در سال ۱۴۰۰ که با حضور اعضای شورا و حضور ویدئوکنفرانسی رؤسای ادارات استثنایی استان‌ها برگزار شد از آغاز فعالیت 400 پایگاه اوقات فراغت ویژه دانش‌آموزان استثنایی از ۱۰ تیرماه با حضور 8 هزار دانش‌آموز با نیازهای ویژه خبر داد.
آغاز فعالیت 400 پایگاه اوقات فراغت ویژه دانش‌آموزان استثنایی از ۱۰ تیرماه
در آخرین روز از فصل بهار دفتر معاضدت قضایی با حضور نواب رئیس کانون وکلای مرکز، رئیس اداره معاضدت، مدیر کل حقوقی سازمان بهزیستی، رئیس مرکز بهزیستی و تعدادی دیگر از مسئولان سازمان و وکلای معاضدتی، در مرکز توانبخشی اسما واقع در یوسف آباد تهران برای اولین بار افتتاح شد.
افتتاح دفتر معاضدت قضایی کانون وکلای مرکز در بهزیستی
برای تامین نظر شورای نگهبان؛
تنها نماینده دوچرخه سوار پارالمپیکی گفت: تا زمانی که سوار هواپیما نشوم، باور نمی‌کنم که مسافر توکیو شده‌ام.
دوچرخه‌سوار پارالمپیکی: هنوز هم باورم نمی‌شود که مسافر توکیو شده‌ام
ملی‌پوش اصفهانی:
علیرضا مختاری دو و میدانی کار معلول تیم ملی گفت: حریفان اصلی‌ ما در پارالمپیک توکیو از آمریکا و جمهوری چک خواهند بود.
حریفان دو و میدانی ایران در پارالمپیک توکیو آمریکا و چک هستند
نمایندگان مجلس شورای اسلامی مددجویان، معلولان، ایثارگران و رزمندگان معسر را برای یک بار از پرداخت هزینه خدمات نظام مهندسی معاف کردند.
مددجویان و معلولان از پرداخت هزینه خدمات نظام مهندسی معاف شدند
بهزیستی به عنوان یکی از دستگاه‌های اجرایی دولت بیشترین سطح ارتباطات با مردم را در جامعه دارد؛ بر این اساس با بهره‌گیری از بهترین و مناسب‌ترین الگوهای مدیریتی و استفاده از ظرفیت‌ها و زیرساخت‌های موجود و تاکید بر فضای دولت الکترونیک، بهترین و کارآمدترین شیوه‌ ارتباطی سامانه «دیده‌بان» راه‌اندازی شد که دراین رابطه با مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد سازمان بهزیستی کشور به گفت‌وگو پرداختیم که مشروح آن را می‌خوانید.
دیده‌بان؛ پل ارتباطی مردم با بهزیستی و داشبوردی برای مدیران
ششمین شماره از ماهنامه الکترونیکی نابینایان ایران مانا، امروز دوشنبه 31 خرداد در وبسایت انجمن نابینایان ایران منتشر شد.
نگاهی به سرویس های ششمین شماره مجله مانا