تعداد نتایج یافت شده : 500 (صفحه 1 از 50)
رییس دبیرخانه ستاد مسکن سازمان بهزیستی کشور در تشریح عملکرد سازمان بهزیستی در حوزه تأمین مسکن گفت: تا پایان خرداد ماه سال جاری، ۱۰هزار و ۹۲۳ واحد مسکونی شامل ۵۷۳۸ واحد شهری و ۵۱۸۵ واحد روستایی به خانوارهای دارای حداقل دو عضو معلول واگذار شده است.
واگذاری بیش از 10 هزار واحد مسکونی به خانواده های دارای دو عضو معلول
معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنای در نشست با مدیران مدارس و کادر اداری آموزش و پرورش استثنایی استان خراسان رضوی به تشریح ۱۲ شاخص خروجی مهر با کیفیت و با شکوه در آموزش و پرورش استثنایی پرداخت.
۱۲ شاخص خروجی مهر با کیفیت و با شکوه در آموزش و پرورش استثنایی
دبیر ستاد توانمندسازی محلات کم برخوردار کشور:
دبیر ستاد توانمندسازی محلات کم‌برخوردار کشور گفت: در مرحله نخست طرح توانمندسازی محلات کم برخوردار، حمایت از زنان سرپرست خانوار و معلولان و در مرحله بعد توانمندسازی گروه های هدف انجام می شود.
حمایت از زنان سرپرست خانوار و معلولان اولویت طرح های توانمندسازی است
رییس اداره بهزیستی گناباد گفت: ۹۵ درصد فضاهای عمومی این شهرستان برای معلولان مناسب سازی نشده که مشکلات متعدد برای این قشر به دنبال داشته است.
۹۵ درصد فضاهای عمومی گناباد برای معلولان مناسب سازی نشده است
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی :
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با توجه به توافقات و تفاهمات سران ایران و تاجیکستان و توسعه مناسبات اقتصادی و اجتماعی دوجانبه، وظیفه دو وزارتخانه است که این تفاهمات را تحقق بخشند.
اعلام آمادگی همکاری در حوزه‌های مشترک حمایت‌های اجتماعی با تاجیکستان
بخش نابینایان کتابخانه عمومی رئیسی اردکانی در ایام شیوع کرونا فعالانه به ارائه خدمات به اعضای خود در سطح شهر شیراز، دیگر شهرستان‌های استان و استان‌های همجوار می‌پردازد.
پویایی بخش نابینایان کتابخانه رئیسی در ایام شیوع کرونا
سازمان بهزیستی نهادی است در راه توجه به بخشی از مردم جهت ایجاد تحول در زندگی آن‌ها در قاموس یک نگاه عادلانه و عدالت محور در قیاس با سایر افراد جامعه.
سازمان بهزیستی، دولت سیزدهم و ضرورت بازبینی سیاست‌های رفاهی
عناوین بخش های مختلف هفته نامه ایران سپید را در ادامه بخوانید.
فایل صوتی/ پادکست پنجشنبه 25 شهریور 1400
عناوین امروز: لزوم تدوین بسته های اشتغال برای نابینایان-شرایط بازگشایی مدارس استثنایی در سال تحصیلی جدید-یک، دو، سه، آتش: دکمه به‌روز‌رسانی NVDA را بفشارید-آراستگی: نکاتی کاربردی برای انتخاب عینک مناسب-باغ آسمانی ایرلند؛ پیامی از تمدن‌های باستان.
روزنامه شنبه 27 شهریور 1400
عناوین امروز: فرهنگسرای تخصصی ویژۀ معلولان در کرمان افتتاح شد- تشریح هزینه‌کرد کمک ۲۵ میلیارد تومانی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی به نفع جامعه هدف- از خط استارت تا خانه بخت-عبور تمامی استان‌های کشور از قله خیز پنجم کرونا-علی نجیمی: با اختلافی ناچیز از کسب مدال پارالمپیک بازماندم-اجاره آدمکش یک میلیون تومان- چاردیواری
روزنامه پنجشنبه 25 شهریور 1400