تعداد نتایج یافت شده : 500 (صفحه 1 از 50)
آیت‌الله رییسی، رییس‌جمهوری با حضور در جمع نمایندگان خانواده‌های بیماران اس ام ای (SMA)، مشکلات و نگرانی‌های آنان را مورد بررسی قرار داد.
دستور رئیس‌جمهوری برای تامین داروی بیماران اس ام ای
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان این که دولت سیزدهم، خود را در برابر جامعه معلولان مسئول می داند، گفت: حقوق افراد دارای معلولیت به طور ویژه در بودجه سال ۱۴۰۱ دیده خواهد شد.
حقوق معلولان در اولویت بودجه ۱۴۰۱
رئیس سازمان بهزیستی کشور از نظارت بر عملکرد استان‌ها خبر داد و گفت: مراکز مثبت زندگی به عنوان پنجره واحد بهزیستی بروز و ظهور کرده است لذا نباید ارائه خدمت مشمول زمان شود؛ چراکه در حال حاضر ۲۳۰ هزار نفر پشت نوبت دریافت خدمات هستند.
۲۳۰ هزار نفر پشت نوبت دریافت خدمات هستند
اولین نشست خبری معلولان به‌جای مسئولان به ابتکار و همت مؤسسه فرهنگی‌هنری چند منظوره یادگار زرّین سپهر و برای اولین بار در کشور برگزار شد.
اولین نشست خبری معلولان به‌جای مسئولان برای اولین بار در کشور برگزار شد
آشنایی با حقوق، تواناییها و نیازهای معلولان از دریچه نگاه خود آنان یکی از اساسی ترین راههای تغییر فرهنگ مردم نسبت به معلولان است. در این میان نویسندگان و فرهیختگان نابینا نقش مهمی بر عهده دارند .
دو اتفاق مهم در حوزه کتاب برای نابینایان
عناوین بخش های مختلف هفته نامه ایران سپید را در ادامه بخوانید.
فایل صوتی/ پادکست پنجشنبه 11 آذر 1400
عناوین امروز: اکران رایگان دو نمایش در روز جهانی معلولان-5.97 درصد از اعتبارات بودجه معلولان کجاست؟-در آغوش آب‌های درخشان: عبور قایقران نابینا از اقیانوس آرام-ایدز درصورت شناسایی به موقع قابل درمان است-آغاز مسابقات پارا آسیایی جوانان در بحرین-نافرمانی تک فرزند مادر را به دردسر انداخت.
روزنامه پنجشنبه 11 آذر 1400
بیانیه شبکه ­های فعال افراد معلول با مجوز وزارت کشور، در گرامیداشت روز جهانی افراد دارای معلولیت
جایگاه شهروندان معلول در حمایت­های اجتماعی کشور کجاست؟
ابراهیم کاظمی مومن سرایی رییس دبیرخانه مناسب سازی سازمان بهزیستی کشور در بیستمین جلسه ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب سازی کشور که صبح امروز در ساختمان ستاد بهزیستی تشکیل شد،مهمترین اقدامات و برنامه های در دست اقدام این ستاد را تشریح کرد.
رونمایی از سامانه پیگیری مصوبات و ارجاعات ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب سازی کشور
آیت الله سید ابراهیم رئیسی پس از پایان نشست مشترک هیئت دولت و نمایندگان مجلس در جمع خانواده بیماران SMA که از روز یکشنبه مقابل مجلس تجمع کرده اند، به صورت سرزده حضور یافت.
حضور رئیس جمهور در تجمع خانواده بیماران SMA در مقابل خانه ملت