تعداد نتایج یافت شده : 500 (صفحه 1 از 50)
ال‌جی، به عنوان بخشی از اقدامات جدید ESG خود (محیط زیست، اجتماعی و دولتی) که حقوق بشر را پوشش می‌دهد، متعهد شده است تا لوازم خانگی خود را در دسترس معلولان جسمی قرار دهد.
ال‌جی و دسترسی بیشتر به لوازم خانگی روزمره برای معلولان جسمی
رئیس انجمن حمایت از حقوق معلولان ، بر ضرورت تشکیل صندوق حمایت از فرصت‌های شغلی معلولان تاکید کرد.
لزوم تشکیل صندوق حمایت از فرصت‌های شغلی معلولان
معاون وزیر و جانشین وزیر آموزش‌وپرورش در طرح هدایت در دیدار با موسوی نماینده مردم ملکان در مجلس شورای اسلامی و رئیس فراکسیون مناطق محروم و کمتر توسعه‌یافته اظهار کرد: تحصیل ۱۱ هزار دانش آموز استثنایی ساکن در مناطق روستایی و عشایری گامی در جهت عدالت آموزشی است
تحصیل ۱۱ هزار دانش آموز استثنایی ساکن در مناطق روستایی و عشایری
در لرستان، استانی که رتبه نخست بیکاری را دارد معلولان بیش از دیگران از مسئله بیکاری رنج می‌برند و در زمینه اشتغالزایی برای معلولان استان تبعیض فاحشی وجود دارد و مورد بی‌‌توجهی قرار گرفته‌اند.
بی‌مهری و بیکاری معلولان؛ قانون جذب و استخدام ۳ درصد معلولان در لرستان رعایت نمی‌شود
معاون اجتماعی سازمان بهزیستی کشور در تبیین و تشریح اقدامات سال ۹۹ با بیان اینکه خانوارهای دارای فرزند دوقلو در دهک درآمدی یک تا سه مشمول دریافت خدمات بهزیستی می‌شوند، گفت: شیرخوارگاه‌ها به متقاضیان صاحب صلاحیت واگذار می‌شوند.
خانوارهای دارای فرزند دوقلو در دهک درآمدی ۱ تا ۳ مشمول دریافت خدمات بهزیستی می‌شوند
مدیرکل بهزیستی استان قزوین گفت: ۱۱ هزار و ۱۱۷ نوزاد در این استان سال گذشته غربالگری شنوایی شده اند.
بیش از ۱۱ هزار نوزاد در قزوین غربالگری شنوایی شدند
مدیرکل دفتر توانبخشی روزانه و توانپزشکی سازمان بهزیستی کشور در تبیین و تشریح مهمترین اقدامات سال ۹۹، گفت: ۲ هزار و ۶۸۵ مورد کمک به کودکان ناشنوا برای کاشت حلزون صورت پذیرفت.
تامین ۱۲۲ هزار وسیله کمک توانبخشی برای معلولان
عناوین امروز:ابلاغ ۲۴۶ ضوابط و مقررات شهرسازی و معماری برای افراد دارای معلولیت-کمالوندی: اطلاعات کافی درباره خرابکاری در تأسیسات هسته‌ای نطنز وجود ندارد-چوب گرانی لای چرخ معلولان/ افزایش ۴ تا ۵ برابری قیمت لوازم توانبخشی- راهکارهایی برای شادکامی- به دنبال کسب بهترین نتیجه در توکیو هستیم-پلیس به دنبال جوان قاتل.
روزنامه دوشنبه 23 فروردین 1400
معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی در دیدار با دکتر خنیفر رئیس دانشگاه فرهنگیان خواستار ارائه آموزش‌های حوزه تلفیقی فراگیر به تمام دانشجو معلمان شد.
ارائه آموزش‌های حوزه تلفیقی فراگیر به تمام دانشجو معلمان
ایران سپید برای دسترسی آسان تر کودکان و نوجوانان نابینا به داستان های صوتی، از این پس سعی دارد منتخبی از داستان های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان را منتشر کند.
داستان های کوتاه صوتی برای کودکان و نوجوانان (به روز رسانی شد)