تعداد نتایج یافت شده : 290 (صفحه 1 از 29)
برنامه «پاسخگو» شنبه تا چهارشنبه از رادیو سلامت پخش می شود و مردم می توانند سئوالاتشان را با محوریت «سلامت روان و کرونا»، «سلامت جسم و کرونا» و «سلامت تغذیه و کرونا» بپرسند.
رادیو سلامت به سوالات کرونایی پاسخ می‌دهد
مسابقه خوانندگی «زیر چتر ترانه» با شیوه ای جدید به عنوان مسابقه نوروزی رادیو صبا راهی آنتن می شود.
اعلام جزییات مسابقه خوانندگی نوروز رادیو
بالاخره بعد از چند سال دوری, برنامه ی پر طرفدار «رادیو فیلم» از یازده مهر به کنداکتور رادیو نمایش بازگشت. برنامه ای که از سوی مخاطبان نابینای رادیو بسیار مورد استقبال واقع شده بود و با تغییر مدیریت این شبکه ی رادیویی و رفتن مهدی دهقان نیری, این برنامه از کنداکتور رادیو نمایش کنار گذاشته شد.
بازگشت یک برنامه پر طرفدار به کنداکتور رادیو نمایش/ نابینایان با نظرها و پیشنهادهایشان ما را دلگرم کنند
شبکه های مختلف تلویزیون برای تعطیلات پایان هفته, فیلم های زیادی را تدارک دیده اند تا به روی آنتن ببرند؛ روندی که هر هفته از سوی عوامل شبکه های مختلف تلویزیون اجرا می شود با این تفاوت که تعطیلات پایان این هفته, مقارن شده با چهلمین سال دفاع مقدس. بر همین مبنا محور بیشتر فیلم های آماده شده برای نمایش از شبکه های مختلف, رنگ و بوی مقاومت دارد و از نمونه هایی انتخاب شده که اغلب بیننده های تلویزیون با آن ها خاطره دارند.
تدارک تلویزیون برای تعطیلات آخر هفته با رنگ و بوی مقاومت
بهناز بستان دوست در گفت و گو با ایران سپید
امروز رادیو 80 ساله می شود؛ رسانه ای که از بدو تأسیس, دل ایرانیان را برد و عاشق و دلباخته ی خودش کرد؛ چندان که این جعبه ی جادویی به یکی از اعضای بلند پایه ی هر خانواده تبدیل شد؛ عز و احترام یافت و جایگاهش تا سال ها در دل مردم ایران حفظ شد.
تولید محتوا در پادکست ها نامحدود و لذت بخش است
شبکه‌های مختلف سیما همگام با سنت دیرینه ایرانیان، با دعوت از هنرمندان، خوانندگان، ورزشکاران و چهره‌های محبوب و مردمی، شادترین شب‌نشینی سال را همراه با مردم رقم خواهند زد.
شب‌نشینی با تلویزیون در بلندترین شب سال
معاون صدا پاسخ داد: چرا رادیو در جشنواره «ای بی یو» ناکام ماند؟
معاون صدا همزمان با اعلام برنامه‌های پانزدهمین جشنواره بین‌المللی رادیو و هفتمین اجلاس جهانی صدا، درباره‌ی دلایل ناکام ماندن برنامه‌های رادیو در رقابت جشنواره ای‌بی‌یو توضیحاتی را مطرح کرد.
پانزدهمین جشنواره بین‌المللی رادیو کلید خورد
این روزها سریال طنز رادیویی «ماجراهای خانواده بایرامی» به کارگردانی مهدی طهماسبی از رادیو نمایش پخش می شود.
پخش سریال طنز«ماجراهای خانواده بایرامی» از رادیو نمایش
امشب نصیر حیدریان راستی رهبر ارکستر سمفونیک ملی ایران میهمان برنامه «نت کوک» رادیو نمایش می شود.
رهبر ارکستر سمفونیک ملی ایران میهمان رادیو نمایش می شود
معاون صدای رسانه ی ملی در گفت و گوی اختصاصی با ایران سپید اعلام کرد
ظهر امروز ۳ آذر، معاون صدای رسانه ی ملی در حاشیه ی نشست مطبوعاتی پانزدهمین جشنواره ی رادیو در گفت و گویی اختصاصی با ایران سپید، به پرسش های این روزنامه پاسخ داد.
از طرح های دغدغه مند معلولان استقبال می کنیم