تعداد نتایج یافت شده : 62 (صفحه 1 از 7)
کاروان ورزش ایران در پایان روز پنجم بازیهای پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو به رده بیستم جدول توزیع مدال ها صعود کرد و امیدوار است این روند را در روز ششم ادامه بدهد.
صعود ایران به رده بیستم جدول پارالمپیک/ اعلام برنامه روز ششم
تیم بسکتبال با ویلچر که در گروه B دور مقدماتی پارالمپیک با استرالیا، آلمان، آمریکا و الجزایر هم‌گروه است، عصر امروز (جمعه) در دومین دیدار این مرحله برابر تیم آمریکا قرار گرفت. این دیدار از ساعت ۱۷ به‌وقت توکیو در سالن آرکا آرنا آغاز شد و با نتیجه 41 بر 65 به سود تیم ملی بسکتبال با ویلچر آمریکا به پایان رسید.
شاگردان آقاکوچکی در دیدار دوم هم باختند/ زورمان به آمریکا نرسید
رقابت‌های بزرگی مثل المپیک و پارالمپیک، نه از روزی که مسابقه‌ها شروع می‌شوند، نه از روز رژه افتتاحیه و نه حتی از لحظه روشن شدن مشعل، بلکه از زمانی آغاز می‌شود که کشور‌ها برای فراچنگ آوردن شانس میزبانی این رقابت‌ها به جان هم می‌افتند.
اندر حکایت یک پارالمپیک طلسم شده
جانباز دارنده چهار نشان طلای پارالمپیک گفت:برای رهایی از تخت بیمارستان پس از ضایعه نخاعی در جبهه، به ورزش رو آوردم و توانستم چندین بار پرچم مقدس کشورم را در مسابقات پارالمپیک و جهانی به اهتزاز درآورم.
جانباز دارنده مدال‌های پارالمپیک: برای رهایی از تخت بیمارستان به ورزش رو آوردم
تیم تکواندوی معلولان قم در رقابت های قهرمانی کشور روی سکوی نخست ایستاد و تهران هم نایب قهرمان شد.
قم قهرمان تکواندوی معلولان کشور شد
فرهیختگان نوشت:سران سیاسی و ورزشی ایران چندی پیش دیدارهایی با رییس فیفا و رییس کنفدراسیون فوتبال آسیا داشتند.
دستاورد ما از جلسه با روسای فیفا و AFC چه بود؟
پس از گمانه زنی های فراوان قیمت بلیت دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان 2018 آسیا بین 2 تیم پرسپولیس ایران و کاشیما آنتلرز ژاپن اعلام شد که گران ترین آن 800 هزار ریال است.
قیمت بلیت بازی پرسپولیس با کاشیما آنتلرز اعلام شد
روزنامه آرمان در خبری به نقل از سرپرست مجتمع قضائی کارکنان دولت خبر از تعیین وقت محاکمه مدیر عامل سابق باشگاه پرسپولیس داد.
سرانجام رویانیان محاکمه می‌شود
تیم اعزامی ایران به تورنمنت بین‎المللی دوومیدانی معلولان تونس در اولین روز این رقابت‎ها موفق به کسب ۳ مدال طلا، یک نقره و ۲ برنز شد.
تورنمنت بین‌المللی دو و میدانی معلولان تونس
بعد از تغییر در ریاست انجمن تیراندازی با معلولان شنیده شده حسین امیری سرمربی تیم ملی تیراندازی با معلولان هم از سمت خود کناره گیری کرده است.
رییس بر کنار شد، سرمربی استعفا داد