تعداد نتایج یافت شده : 8 (صفحه 1 از 1)
ایران سپید برای دسترسی آسان تر کودکان و نوجوانان نابینا به داستان های صوتی، از این پس سعی دارد منتخبی از داستان های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان را منتشر کند.
داستان های کوتاه صوتی برای کودکان و نوجوانان (به روز رسانی شد)
در این پادکست می شنوید: اولویتهای جمعی نابینایان و کم بینایان در سال 99 از زبان مدیر عامل شبکه نابینایان ایران، هشتگ مروری بر موضوعات داغ شبکه های اجتماعی ، وقت گذرانی های دلچسب در قرنطینه خانگی، معرفی کتاب از سرد و گرم روزگار، بازیهای خانگی از زبان صدای خاطره انگیز کودکان دهه 60
فایل صوتی/ پادکست روز شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۹
وزیر کار از بررسی قانون جامع حمایت از معلولان در هیات دولت خبر داد و گفت: قانون حمایت از معلولان سال ۱۳۹۶ در مجلس شورای اسلامی تصویب شد و ۶ آیین نامه اجرایی در جریان بررسی در کمیسیون‌های مختلف در دستور کار قرار گرفت.
فیلم / اجرایی نمودن ۳ آئین‌نامه معافیت معلولان در دستور کار دولت
پوستر روز جهانی نابینایان که توسط هنرمند نابینا هاتف شرار طراحی شده بود، با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی رونمایی شد.
مستند طراحی پوستر روز جهانی نابینایان توسط هنرمند نابینا + فیلم
نخستین روزنامه به خط بریل در ایران و جهان به عنوان دومین روزنامه موسسه ایران از 28 آبان 1375 به طور پیوسته برای نابینایان چاپ شده است.
"ایران سپید" چگونه چاپ می شود + فیلم
پیشرفت در علوم مختلف از جمله فیزیک، مکانیک و الکترونیک، همه جوانب زندگی آدمهای قرن بیستمی را در بر گرفت. به طوری که هیچ بخشی را نمیتوان یافت که از این پیشرفتها تأثیر نپذیرفته باشد. از جمله حوزه هایی که تأثیر فراوانی از این پیشرفتها به خود دید، موسیقی بود. در ادامه با سازهای الکترونیک آشنا می شویم
سازهای الکترونیک، محل ملاقات فیزیک و موسیقی
معاون توانبخشی سازمان بهزیستی کشور، مدیر عامل انجمن باور و رئیس انجمن معلولان توانا مهمان برنامه گفتگوی ویژه خبری روز شنبه سیزده آذر بودند.
برنامه گفتگوی ویژه خبری در مورد مسائل معلولان در کشور + فایل تصویری
رستوران «los pablos» در منطقه «rocky face، افزون بر طعم غذاهای مکزیکیش، این روزها وجه شهرت دیگری هم دارد.
خواننده نابینا، برنده جایزه ۱۰۰ هزار دلاری