شناسه خبر: 4273 منتشر شده در مورخ: 1393/4/22 ساعت: 08:53 گروه: اجتماعی  
اصناف کشور در آموزش و بازسازی اماکن سازمان بهزیستی مشارکت می کنند
رییس اتاق اصناف کشور:

اصناف کشور در آموزش و بازسازی اماکن سازمان بهزیستی مشارکت می کنند

علی فاضلی رییس اتاق اصناف در آیین امضای قرارداد تفاهم همکاری بین این نهاد و سازمان بهزیستی کشور گفت: اصناف کشور در بازساری اماکن سازمان بهزیستی مشارکت می کنند و در آموزش و حرفه آموزی کودکان بی سرپرست نیز مشارکت فعال خواهند داشت.

به گزارش ایران سپیداز شیرخوارگاه آمنه، در این آیین رییس سازمان بهزیستی نیز با تشکر از اصناف کشور در حمایت از اقشار جامعه هدف سازمان بهزیستی گفت: مشارکت مردم و کمک های مالی آنان، رقم قابل توجهی است اما این مقدار برای رسیدن به اهداف مورد نظر کفایت نمی کند.


همایون هاشمی با اشاره به توانایی های 170 اتحادیه و اصناف تحت پوشش اتاق اصناف کشور گفت: شما می توانید در آموزش و حرفه آموزی به کودکان بی سرپرستی که وارد جامعه می شوند، مشارکت کنید.

ولی الله سیف، رییس کل بانک مرکزی نیز در بازدید از بخش های مختلف شیرخوارگاه آمنه در جمع خبرنگاران گفت: خدمت به این کودکان کاری ارزشمند، عاطفی و دارای اجر اخروی و دنیوی است. 

سیف در پاسخ به سؤالی در خصوص چگونگی کمک و پشتیبانی بانک مرکزی از این گونه افراد در مراکز حمایتی سازمان بهزیستی گفت: ما در خصوص پرداخت تسهیلات در جهت آموزش و حمایت بهتر و بیشتر از این کودکان برنامه هایی را تدارک خواهیم دید.

وی ادامه داد: همچنین در حد توان، به افراد شاغل در این مجموعه از طریق اعطای وام های قرض الحسنه کمک خواهیم کرد.

تفاهم نامه امضا شده بین اتاق اصناف کشور و سازمان بهزیستی عمدتاً در دو محور بازسازی و تجهیز اماکن سازمان بهزیستی و حرفه آموزی به کودکانی است که از پوشش سازمان بهزیستی خارج و وارد جامعه و محیط کار می شوند.

 

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
منبع خبر: ايرنا
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *