شناسه خبر: 21412 منتشر شده در مورخ: 1399/5/5 ساعت: 16:04 گروه: اجتماعی  
خبری خوش برای مددجویان کمیته امداد و بهزیستی کرمانشاه

خبری خوش برای مددجویان کمیته امداد و بهزیستی کرمانشاه

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی از خبری خوش برای مددجویان کمیته امداد و بهزیستی شهرستان کرمانشاه خبر داد .

به گزارش ایران سپید عبدالرضا مصری نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی از خبری خوش برای مددجویان کمیته امداد و بهزیستی شهرستان کرمانشاه خبر داد و گفت : طی یکی‌دو روز آینده ۲۵۰ هزار تومان به عنوان کمک ویژه به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.

او گفت : ویروس کرونا آسیب جدی و سنگینی به خانواده‌های نیازمندان، اقشار مختلف، حقوق‌بگیران و اصناف وارد کرده است.

او ادامه داد: یک‌سری کمک‌های انسان‌دوستانه از سوی نهاد‌های انقلابی با اولویت خانواده‌های زیرپوشش نهاد‌های حمایتی بهزیستی و کمیته امداد اهدا شد، به همین دلیل به دیگران اقشار آسیب‌پذیر کمک کمتری شد.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از همان ابتدای شیوع ویروس کرونا تلاش کردیم کمک منسجم و یکپارچه‌ای به مددجویان کمیته امداد و بهزیستی پرداخت شود تا وقتی نهاد‌های دیگر می‌خواهند کمک‌رسانی کنند خیال آن‌ها در راستای امدادرسانی به مددجویان زیرپوشش نهاد‌های حمایتی راحت و آسوده باشد.

او ادامه داد: تلاش زیادی در این راستا شده که ان‌شا‌ءالله طی هفته‌جاری (یکی‌دو روز آینده) مبلغی در حدود ۲۵۰ هزار تومان به عنوان کمک ویژه به حساب تمامی سرپرستان خانوار‌های زیرپوشش کمیته امداد و بهزیستی شهرستان کرمانشاه (خانواده‌های زیر پوشش دائمی، تبصره ۱۴ معلولان زنان سرپرست، چندنوبتی‌های کمیته امداد) که نزدیک به ۴۵ هزار خانوار هستند، واریز می‌شود.

مصری افزود: با همکاری مجمع نمایندگان استان درصدد هستیم برای مابقی شهرستان‌ها کمک جمع کنیم تا کمک‌های سپاه پاسداران، بسیج، مستضعفین کمک‌های مردمی برای سایر اقشار باشد.

او در خصوص آخرین اقدامات و پیگیری رزمندگان معسر کرمانشاه، گفت: رزمندگان معسر، امسال متاسفانه ۱۵ درصد از اول فرودین‌ماه به حقوق آن‌ها اضافه شده، قبلا ۷۵۰ هزار تومان بوده که حدودا ۱۰۰ هزار تومانی اضافه شده است.

او افزود: با پیگیری‌هایی که با ستاد کل نیرو‌های مسلح و با وزرات دفاع انجام شده، قرار است که از منابع داخلی وزارت دفاع تامین اعتبار شود تا حقوق آن‌ها به حداقل یک میلیون تومان افزایش پیدا کند .

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *