printlogo


کد خبر: 21412تاریخ: 1399/5/5 16:04
خبری خوش برای مددجویان کمیته امداد و بهزیستی کرمانشاه
خبری خوش برای مددجویان کمیته امداد و بهزیستی کرمانشاه
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی از خبری خوش برای مددجویان کمیته امداد و بهزیستی شهرستان کرمانشاه خبر داد .

به گزارش ایران سپید عبدالرضا مصری نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی از خبری خوش برای مددجویان کمیته امداد و بهزیستی شهرستان کرمانشاه خبر داد و گفت : طی یکی‌دو روز آینده ۲۵۰ هزار تومان به عنوان کمک ویژه به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.

او گفت : ویروس کرونا آسیب جدی و سنگینی به خانواده‌های نیازمندان، اقشار مختلف، حقوق‌بگیران و اصناف وارد کرده است.

او ادامه داد: یک‌سری کمک‌های انسان‌دوستانه از سوی نهاد‌های انقلابی با اولویت خانواده‌های زیرپوشش نهاد‌های حمایتی بهزیستی و کمیته امداد اهدا شد، به همین دلیل به دیگران اقشار آسیب‌پذیر کمک کمتری شد.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: از همان ابتدای شیوع ویروس کرونا تلاش کردیم کمک منسجم و یکپارچه‌ای به مددجویان کمیته امداد و بهزیستی پرداخت شود تا وقتی نهاد‌های دیگر می‌خواهند کمک‌رسانی کنند خیال آن‌ها در راستای امدادرسانی به مددجویان زیرپوشش نهاد‌های حمایتی راحت و آسوده باشد.

او ادامه داد: تلاش زیادی در این راستا شده که ان‌شا‌ءالله طی هفته‌جاری (یکی‌دو روز آینده) مبلغی در حدود ۲۵۰ هزار تومان به عنوان کمک ویژه به حساب تمامی سرپرستان خانوار‌های زیرپوشش کمیته امداد و بهزیستی شهرستان کرمانشاه (خانواده‌های زیر پوشش دائمی، تبصره ۱۴ معلولان زنان سرپرست، چندنوبتی‌های کمیته امداد) که نزدیک به ۴۵ هزار خانوار هستند، واریز می‌شود.

مصری افزود: با همکاری مجمع نمایندگان استان درصدد هستیم برای مابقی شهرستان‌ها کمک جمع کنیم تا کمک‌های سپاه پاسداران، بسیج، مستضعفین کمک‌های مردمی برای سایر اقشار باشد.

او در خصوص آخرین اقدامات و پیگیری رزمندگان معسر کرمانشاه، گفت: رزمندگان معسر، امسال متاسفانه ۱۵ درصد از اول فرودین‌ماه به حقوق آن‌ها اضافه شده، قبلا ۷۵۰ هزار تومان بوده که حدودا ۱۰۰ هزار تومانی اضافه شده است.

او افزود: با پیگیری‌هایی که با ستاد کل نیرو‌های مسلح و با وزرات دفاع انجام شده، قرار است که از منابع داخلی وزارت دفاع تامین اعتبار شود تا حقوق آن‌ها به حداقل یک میلیون تومان افزایش پیدا کند .


لینک مطلب: http://iransepid.ir/News/21412.html
Page Generated in 0/0041 sec