شناسه خبر: 8317 منتشر شده در مورخ: 1394/11/27 ساعت: 12:04 گروه: حوادث  
جسدی بدون کفش

جسدی بدون کفش

جسد مرد جوانی بدون کفش، پلیس را در برابر یک مرگ خاموش قرار داده است.

به گزارش ایران سپید ساعت ١٢ نیمه شب یکشنبه ٢٦ بهمن ماه سال جاری مأموران کلانتری ١٥٩ بیسیم در جریان پیدا شدن جسد پسر جوانی در پشت بلوک ٥ شهرک سجادیه قرار گرفتند. مأموران با حضور در صحنه جرم تحقیقات ابتدایی را کلید زدند و مشخص شد که جسد کفش به پا ندارد.

 بدین ترتیب تیمی از مأموران اداره ١٠ به دستور بازپرس مدیر روستا از شعبه ششم دادسرای ناحیه ٢٧ برای کاوشگری وارد عمل شدند.

تجسس های مأموران نشان از آن داشت که هیچ آثار درگیری روی بدن پسر جوان وجود ندارد و با نبودن کارت مشخصات قربانی، تحقیقات پلیسی آغازشد.  در حالیکه تجسس های پلیسی ادامه داشت خانواده ای با مراجعه به کلانتری ١٥٩ بیسیم از ناپدید شدن پسرشان خبر دادند و مأموران که احتمال می دادند خانواده جسد ناشناس باشند تصویر جسد را پیش روی خانواده جوان قرار دادند که مشخص شد جسد کشف شده همان میلاد گمشده، است. بدین ترتیب پدر میلاد ٢٢ ساله روز گذشته در شعبه ششم دادسرای جنایی گفت: همراه پسرم یک چک سه میلیونی بود و آخرین بار ساعت ٥ عصر بود که با هم صحبت کردیم ولی از ساعت ٧ شب هر چه به موبایلش زنگ زدم در دسترس نبود.

 وی افزود: نگران شده بودم و به دوستانش زنگ زدم که آنها نیز ادعای بی اطلاعی کردند و پیشنهاد دادند تا موضوع را به پلیس گزارش کنند.

پدر میلاد ادامه داد: ساعت یک بامداد وقتی به کلانتری رفتم متوجه پیدا شدن جسد پسرم شدم. بنا بر این گزارش، با توجه به اینکه هیچ آثار جنایی‌ای روی بدن پسر جوان وجود ندارد و کفش هایش نیز همراهش نبوده است بازپرس مدیرروستا دستور داد تا جسد برای علت مرگ در اختیار کارشناسان پزشکی قانونی قرار گیرد و تحقیقات پلیسی نیز در حال بررسی است.

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *