شناسه خبر: 4843 منتشر شده در مورخ: 1393/6/16 ساعت: 09:37 گروه: ورزشی  
نشست صمیمانه اعضای تیم‌های ملی نابینایان وکم بینایان با رییس کمیته ملی پارالمپیک

نشست صمیمانه اعضای تیم‌های ملی نابینایان وکم بینایان با رییس کمیته ملی پارالمپیک

محمود خسروی وفا رییس کمیته ملی پارالمپیک و علیرضا حسینی دبیر ستاد اجرایی بازی‌های پاراآسیایی 2014 اینچئون در نشستی صمیمانه به بحث و گفتگو باورزشکاران تیم‌های ملی نابینایان و کم بینایان پرداختند.

در این نشست که  با حضورمحمد رضا مظلومی رییس فدراسیون و اعضای تیم‌های ملی جودو ،فوتبال 5 نفره و گلبال آقایان در محل مجموعه ورزشی شهید هرندی تهران محل تمرین و اسکان ملی پوشان نابینا و کم بینایان انجام شد ،محمود خسروی وفا رییس فدراسیون جانبازان ومعلولین و رییس کمیته ملی پارالمپیک با ورزشکاران حاضر در اردوها گفتگو نمود. علیرضا حسینی دبیر ستاد اجرایی بازی‌های پاراآسیایی 2014 اینچئون ، نیز محمود خسروی وفا را در این بازدید همراهی کرد.

مسئولین ،اعضای کادر فنی و ملی پوشان حاضر در اردوی آمادگی تیم‌های ملی جودو ،گلبال و فوتبال 5 نفره در نشستی صمیمانه با ریاست کمیته پارالمپیک و دبیر ستاد اجرایی اینچئون ضمن بیان دغدغه‌ها، در خصوص شرایط تمرینات و برگزاری اردوها گفتگو کردند.

مظلومی در این نشست گزارشی از روند آماده سازی تیم‌ها و رشته‌های اعزامی نابینایان وکم بینایان برای حضور در بازی‌های پاراآسیایی، ارائه داد و از حضور محمود خسروی وفا و کادر همراه که باعث دلگرمی ورزشکاران است، قدردانی کرد.

در پایان اعضای تیم‌های حاضر در اردو ازنحوه پرداخت جوائز و نوع برگزاری مراسم تجلیل از مدال آوران که باعث دلسردی آنها در آستانه اعزام به رقابت‌های پاراآسیایی از سوی وزارت ورزش گشته بود به رییس کمیته پارالمپیک گلایه کرده وخواستار پیگیری این مسئله شدند که در ادامه محمود خسروی وفا قول داد این مسئله را شخصا" پیگری خواهد کرد.

وی در خصوص حقوق ورزشکاران در اردو گفت :اگر کمیته ملی المپیک به ما پول بدهد حقوق ورزشکاران که جزء تعهدا ت ماست را پرداخت خواهیم کرد.
  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *