شناسه خبر: 35081 منتشر شده در مورخ: 1400/11/27 ساعت: 14:35 گروه: اجتماعی  
معابر مرکزی تهران برای تردد نابینایان مناسب سازی شد

معابر مرکزی تهران برای تردد نابینایان مناسب سازی شد

شهردار منطقه ۱۱ از پیاده رو سازی‌های ویژه تردد نابینایان طی ۶ ماه گذشته در معابر مرکزی شهر تهران خبر داد.

به گزارش ایران سپید به نقل از ایسنا، سید محمد موسوی در این باره گفت: به منظور فراهم سازی زیر ساخت های تسهیل رفت و آمد شهروندان نابینا در سطح شهر، معابر بخش مرکزی شهر تهران با اجرای مسیرهای بساوایی آماده سازی شده است.

موسوی افزود: به همین منظور احداث پیاده رو بتنی خیابان حیدری فرد با اجرای مسیر بساوایی برای نابینایان در حد فاصل خیابان اسدی منش و خیابان ابوسعید به طول مسیر ۲۵۰متر مناسب سازی شده است.

شهردار منطقه ۱۱ احداث پیاده رو بتنی خیابان ابهری حد فاصل خیابان ابوسعید تا فرهنگ با طول مسیر ۲۶۰متر و احداث پیاده رو بتنی خیابان هجده ام و خیابان برزگر حدفاصل خیابان فرهنگ و بشیری به طول ۲۷۰ متر که حدودا ۲۴۰متر تکمیل شده و ۳۰ متر آن باقیمانده از دیگر اقدامات انجام شده در این خصوص عنوان کرد.

به گفته شهردار منطقه ۱۱ ، اجرای مسیر تردد تابینایان در خیابان برزگر حدفاصل خیابان قلمستان تا خیابان کارگر جنوبی نیز به متراژ  ۹۰ متر طول به صورت کامل تکمیل شده است.

او همچنین از احداث پیاده رو بتنی خیابان شوش شرقی با اجرای مسیر دوچرخه و بساوایی جهت تردد نابینایان خبر داد و گفت:  این عملیات در خیابان شوش حد فاصل خیابان وحدت اسلامی تا میدان راه آهن به طول ۵۶۰ متر است که ۵۴۰ متر آن تکمیل شده و ۲۰ متر باقی مانده است.

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *