شناسه خبر: 35073 منتشر شده در مورخ: 1400/11/23 ساعت: 19:20 گروه: اجتماعی  
عدم پرداخت شهریه به دانشجویان با پرونده ناقص

عدم پرداخت شهریه به دانشجویان با پرونده ناقص

معاونت آموزش، پژوهش و ساختارهای سازمانی مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری از پرداخت کامل شهریه مهرماه سال جاری خبر داد و گفت: جاماندگان پرداخت شهریه دانشجویی به مددکارانشان مراجعه و اگر نقصی در پرونده دارند، سریعا آن را برطرف سازند

به گزارش ایران سپید فرشاد رضوانی، معاونت آموزش، پژوهش و ساختارهای سازمانی مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری در گفتگو با روزنامه ایران سپید از پرداخت کامل شهریه مهر ماه 1400 مددجویان سازمان بهزیستی خبر داد و گفت: این امکان وجود دارد برخی از مددجویان به دلایل مختلفی شهریه برایشان واریز نشده باشد که البته تعدادشان بسیار اندک است که دلایل مختلفی هم برای این عدم پرداخت وجود دارد.

وی ادامه داد: طی هماهنگی های به عمل آمده با بهزیستی استان ها سراسر کشور مقرر شده است تا اطلاعات مددجویانی که به هر دلیلی واریزی برایشان صورت نگرفته است جمع آوری و به این معاونت  منتقل شود تا مشکلات را بررسی و حل نمایم.

رضوانی با اشاره به برخی از این مشکلات که امکان دارد سبب عدم پرداختی شهریه دانشجویان شده باشد گفت: دلایل مختلفی برای پرداخت نشدن شهریه به حساب دانشجو وجود دارد که به عنوان مثال می توان کم یا زیاد بود شماره حساب که شاید به اشتباه در سامانه دانشجویی بهزیستی وارد شده باشد، وارد کردن شماره حسابی به غیر از شماره حساب بانک رفاه و یا هر دلیلی که میتواند نقصی در پرونده یا همان سامانه دانشجویی ایجاد کرده باشد سبب شده است تا این دانشجویان مشمول دریافت شهریه نشوند.

 حال ممکن است برخی از مددجویان بگویند هیچ نقصی در پرونده ندارند و اطلاعاتشان کامل و درست است اما برای انها نیز شهریه ای واریز نشده است، این دانشجویان هم باید پیگیر شوند چرا که این امکان وجود دارد برخی از افراد در زمان مشخص شده سازمان مدارک را بارگزاری نکردند و زمانی مدارکشان کامل شده است که مددکاران لیست دانشجویان را بسته و برای بهزیستی کل ارسال کردند این افراد هم جزو جاماندگان هستند که در لیست بعدی حتما اسامی شان خواهد بود.

وی افزود: برخی از دانشجویان هم هستند که مدارک کاملی دارند اما دریافتی نداشتند، پرداخت شهریه به این گروه در مرحله تامین اعتبار است و قطعا پرداخت خواهد شد.

معاونت آموزش، پژوهش و ساختارهای سازمانی مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات سازمان بهزیستی در ادامه بیان کرد: از دانشجویانی که هنوز پرداختی برایشان صورت نگرفته است می خواهیم تا با مراجعه به سامانه دانشجویی بهزیستی پیگیر شوند و اگر نقص پرونده دارند آن را به کمک مددکارشان برطرف سازند تا مددکاران با تایید اطلاعات درست دانشجو اسامی آنها را در لیستی جدید برای بهزیستی کل کشور ارسال نمایند.

وی در پایان بیان کرد: در تلاش برای تامین اعتبار پرداخت شهریه جاماندگان مهر و بهمن ۱۳۹۹ هستیم و به محض اختصاص بودجه مورد نظر، شهریه این دانشجویان نیز پرداخت خواهد شد.

 

 

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *