شناسه خبر: 34950 منتشر شده در مورخ: 1400/10/7 ساعت: 13:29 گروه: اجتماعی  
پیگیری ارتقاء وضعیت مسکن معلولان و افراد پشت نوبتی بهزیستی در بودجه ۱۴۰۱

پیگیری ارتقاء وضعیت مسکن معلولان و افراد پشت نوبتی بهزیستی در بودجه ۱۴۰۱

عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۱ مجلس، از تلاش این کمیسیون برای ارتقا وضعیت خانواده‌های تحت پوشش بهزیستی، تامین مسکن والدین دارای دو فرزند معلول به بالا و افراد پشت نوبتی برای بهره‌مندی از خدمات این سازمان در بودجه ۱۴۰۱ خبر داد.

به گزارش ایران سپید به نقل از خانه ملت، «حسن محمدیاری» نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به مواردی در حوزه اجتماعی که باید در لایحه بودجه ۱۴۰۱ مورد توجه قرار گیرند، گفت: کمیسیون اجتماعی متولی دستگاه‌های حمایتی اعم از سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی(ره) در مجلس است و با آنها ارتباط مستقیم دارد.

نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: ما از دو روز گذشته تاکنون جلسات مشترکی را با نهادهای حمایتی به منظور بررسی بندهای مرتبط با آنها در لایحه بودجه ۱۴۰۱ داشتیم که در آنها پیشنهاداتی مطرح شد که قطعا آنها را به طور دقیق بررسی کرده و در نهایت به یک جمع‌بندی خواهیم رسید و نتیجه را نیز در کمیسیون تلفیق پیگیری خواهیم کرد.  

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: ما تلاش می‌کنیم اعتبارات مرتبط با دستگاه‌های حمایتی را ارتقا بخشیم، چرا که لازم است ردیف‌های مرتبط با افراد آسیب‌پذیر و دهک‌های پایین جامعه به طور ویژه مورد توجه قرار گیرند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم، یادآور شد: بی‌تردید دولت به اندازه توان خود ردیف‌هایی را برای نهادهای حمایتی در نظر گرفته است و در جاهایی نیز کم و کاستی‌هایی وجود دارد اما ما تلاش می‌کنیم در بندهایی که نیاز به حمایت بیشتری وجود دارد به صورت گلوبال اعتبارات بیشتری را از طریق کاهش اعتبارات در بندهایی که نیاز کمتری دارند به آنها اختصاص دهیم.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۱ مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: یکی از مواردی که تلاش می‌کنیم به طور ویژه پیگیری کنیم ارتقا وضعیت خانواده‌های تحت پوشش سازمان بهزیستی، تامین مسکن والدین دارای دو فرزند معلول به بالا و افراد پشت نوبتی برای بهره‌مندی از خدمات این سازمان است تا بتوانند وارد چرخه حمایتی بهزیستی شوند./

 

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *