شناسه خبر: 34929 منتشر شده در مورخ: 1400/9/30 ساعت: 14:04 گروه: اجتماعی  
اختصاص ۱۰۰۰ میلیارد تومان برای مناسب‌سازی شهری

اختصاص ۱۰۰۰ میلیارد تومان برای مناسب‌سازی شهری

شهردار تهران گفت: بنا شد در بودجه سال آینده ۱ هزار میلیارد تومان برای عملیاتی شدن گام اول مناسب سازی در پایتخت اختصاص بدهیم.

به گزارش ایران سپید به نقل از خبرگزاری دانشجو، علیرضا زاکانی شهردار تهران در پاسخ به این سوال که چه تعداد از پرسنل استخدام شده در شهرداری تهران را افراد دارای معلولیت شامل می‌شوند، اظهار کرد: عدد دقیق پرسنل شهرداری که از عزیزان معلول هستند را نمی‌دانم اما برای خود ما یک تاکید و افتخار است که چنین اقدامی را از داخل خود شهرداری شروع کنیم.

وی در ادامه تصریح کرد: رفت و آمد و ارائه خدمات فعلی به افراد دارای معلولیت در سطح شهر طوری نیست که اسباب آسایش آن‌ها را فراهم کند و ما در شهرداری تهران در صدد هستیم برنامه ریزی‌هایمان طوری باشد که نواقص موجود را رفع کنیم.

شهردار تهران همچنین اضافه کرد: مناسب سازی ساختمان‌ها، ایستگاه‌ها و کلیه بناهایی که شهرداری برای ارائه خدمت در اختیار دارد را در اولویت دستور کار شهرداری تهران قرار داده‌ایم.

ضرورت‌ ایجاد فرهنگ مناسب سازی! 

زاکانی خاطرنشان کرد: در کنار اقدامات ویژه شهرداری تهران در راستای مناسب سازی معابر شهری و ساختمان‌ها، به دنبال انجام و ایجاد یک فرهنگ سازی در پایتخت هستیم که همه مردم در این موضوع پای کار بیایند.

وی یادآور شد: بنا شد در بودجه سال آینده ۱ هزار میلیارد تومان برای عملیاتی شدن گام اول مناسب سازی اختصاص بدهیم و با همت شورای شهر به سمتی برویم که وقتی اقتضائات مناسب سازی را شروع می‌کنیم بتوانیم برای سال‌های بعد هم تجدید کنیم.

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *