شناسه خبر: 34812 منتشر شده در مورخ: 1400/9/8 ساعت: 10:58 گروه: فرهنگی  
دانش آموز نابینا، نماینده ایران در «هفتمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم دانش آموزان جهان اسلام»

دانش آموز نابینا، نماینده ایران در «هفتمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم دانش آموزان جهان اسلام»

مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران از حضور «زهرا خلیلی» دانش آموز نابینا و حافظ قرآن کریم، به عنوان یکی از 4 نماینده جمهوری اسلامی ایران در مسابقات بین المللی قرآن کریم دانش‌آموزان جهان اسلام، خبر داد.

به گزارش ایران سپید از سازمان آموزش و پرورش استثنایی، سید مجتبی هاشمی گفت: زهرا خلیلی که به شایستگی یکی از افتخارات قرآنی شهرستان‌های استان تهران است در این دوره از مسابقات در رشته حفظ قرآن کریم دختران، نماینده کشور عزیزمان است.

وی گفت: در این دوره که فرآیند انتخاب آن از میان  نفرات برتر مسابقات دانش آموزی مرحله کشوری  سالهای 98 و 99  انجام شده است، «امیرعلی یادگاری» از شهر تهران در رشته قرائت پسران، «محمدرضا جعفر پور» از استان گیلان در رشته حفظ کل پسران  و «مریم سبزه‌زاری» از استان خوزستان در رشته قرائت دختران  و «زهرا خلیلی» دانش آموز نابینا از شهرستان‌های استان تهران در رشته حفظ، به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران انتخاب شدند.

وی گفت: هفتمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم دانش آموزان جهان اسلام که همزمان با مسابقات بزرگسالان برگزار می‌شود، همچون دو دوره گذشته به میزبانی شهرستان‌های استان تهران در اسفند ماه 1400 برگزار خواهد شد.

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *