شناسه خبر: 34481 منتشر شده در مورخ: 1400/7/11 ساعت: 12:10 گروه: اجتماعی  
تخصیص اعتبار ۱۲۵ میلیارد تومانی برای توانمندسازی بیش از ۲۵۰ هزار زن سرپرست خانوار

تخصیص اعتبار ۱۲۵ میلیارد تومانی برای توانمندسازی بیش از ۲۵۰ هزار زن سرپرست خانوار

معاون اجتماعی سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه بیش از ۲۵۰ هزار زنان سرپرست خانوار تحت پوشش بهزیستی هستند، گفت: امسال اعتبار ۱۲۵ میلیارد تومانی برای حمایت و توانمندسازی زنان سرپرست خانوار تخصیص داده شد.

به گزارش ایران سپید «حبیب‌الله مسعودی‌فرید» معاون اجتماعی سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه بیش از ۲۵۰ هزار زنان سرپرست خانوار تحت پوشش بهزیستی هستند، گفت: دولت و مجلس شورای اسلامی اعتبار خوبی برای این مهم درنظر گرفتند که یک مورد اعتبار ۱۲۵ میلیارد تومانی که برای حمایت و توانمندسازی زنان سرپرست خانوار تخصیص داده شده است.

معاون اجتماعی سازمان بهزیستی کشور پرداخت کمک هزینه لوازم ضروری منزل، حرفه‌آموزی و کارآموزی، ارائه خدمات مالی خرد ویژه گروه‌های همیار زنان سرپرست خانوار را از موارد اقامات بهزیستی در راستای توانمندسازی برشمرد و افزود: بهزیستی با ایجاد تغییر نگرش و خودباوری در گروه هدف و تسهیل دسترسی به خدمات مالی و حرفه‌آموزی درصدد ارتقاء کیفیت زندگی زنان سرپرست خانوار است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ۴ هزار گروه خدمات مالی خرد و یکهزار و ۵۰۰ گروه همیار زنان سرپرست خانوار در بهزیستی وجود دارد، در پایان یادآور شد: صندوق کارآفرینی امید، سازمان فنی و حرفه‌ای، سازمان برنامه و بودجه، بانک کشاورزی، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان شرکاء بهزیستی همکاری خوبی در راستای حمایت و توانمندسازی زنان سرپرست خانوار داشته‌اند.

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *