شناسه خبر: 34436 منتشر شده در مورخ: 1400/7/3 ساعت: 11:50 گروه: ورزشی  
ممنوعیت فعالیت همزمان به عنوان مربی و مسئول انجمن ورزش معلولان
جدایی آقاکوچکی از انجمن بسکتبال با ویلچر؛

ممنوعیت فعالیت همزمان به عنوان مربی و مسئول انجمن ورزش معلولان

فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولان از این پس انتصاب‌های خود را بر اساس مصوبه‌ای مبنی بر ممنوعیت حضور همزمان به عنوان سرمربی تیم ملی و مسئول انجمن انجام خواهد داد.

به گزارش ایران سپید به نقل از مهر، با اتمام بازی های پارالمپیک و بر اساس نتایج به دست آمده در این بازی ها، فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولان قصد دارد تغییراتی در کادر فنی تیم های ملی برخی رشته ها ایجاد کند. دامنه این تغییرات در برخی رشته ها تا انجمن مربوطه و مسئول آن هم ادامه خواهد داشت. این تغییرات بر مبنای مصوبه هیات رئیسه فدراسیون ورزش های جانبازان ومعلولان در رابطه با ممنوعیت فعالیت همزمان یک فرد به عنوان سرمربی تیم ملی و مسئول انجمن انجام خواهد شد. این مصوبه که تاییدیه کمیته ملی پارالمپیک را هم دارد از این پس یکی از ملاک ها برای جابه جابه جایی ها و انتصاب ها خواهد بود. بدین ترتیب بسکتبال با ویلچر و پارادوومیدانی از جمله رشته هایی خواهند بود که این مصوبه شامل حال‌شان می شود. در پارادوومیدانی بهمن رضایی فرعی علاوه بر مسئولیت انجمن این رشته، هدایت تیم ملی را هم بر عهده دارد. ملی پوشان پارادوومیدانی زیر نظر این مربی در بازی های پارالمپیک شرکت داشتند.

در بسکتبال با ویلچر هم عباس آقاکوچکی طی ماه های اخیر همزمان سرمربی تیم ملی و سرپرست انجمن بود اما به گفته شروین اسبقیان رئیس فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولان در راستای تبعیت از این مصوبه هیات رئیسه به زودی سرپرست جدید انجمن بسکتبال با ویلچر معرفی خواهد شد. وی گفت: ازاین پس این مصوبه ملاک تمام تصمیم گیری ها در انتصابات و جابه جایی افراد خواهد بود. در مورد پارادوومیدانی بررسی های هنوز ادامه دارد اما در مورد بسکتبال با ویلچر انتخاب مسئول جدید برای انجمن قطعی شده است. کنار گذاشتن عباس آقاکوچکی از مسئولیت انجمن بسکتبال با ویلچر در حالی در دستور کار فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولان قرار گرفته که وی دی ماه سال گذشته عهده دار این مسئولیت شد. آقاکوچکی از اسفندماه سال ۹۸ هم هدایت تیم ملی بسکتبال با ویلچر را بر عهده داشت و با این تیم در پارالمپیک توکیو شرکت کرد.

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *