شناسه خبر: 34351 منتشر شده در مورخ: 1400/6/20 ساعت: 15:19 گروه: اجتماعی  
توانخواه موفق خدابنده ای رتبه دوم کنکور ارشد شد
رئیس اداره بهزیستی شهرستان خدابنده:

توانخواه موفق خدابنده ای رتبه دوم کنکور ارشد شد

رئیس اداره بهزیستی شهرستان خدابنده گفت: مهدی سهندی از دانشجویان تحت پوشش بهزیستی این شهرستان با شکست محدودیتهای جسمی، رتبه دوم کنکور مقطع کارشناسی ارشد در رشته زبان آلمانی را به خود اختصاص داد.

به گزارش ایران سپید از بهزیستی شهرستان خدابنده عصمت نصیری با بیان اینکه وی در ترجمه کتابهای انگلیسی هم مهارت دارد و چند اثر وی نیز در مراحل چاپ قرار دارد، افزود: بهزیستی شهرستان خدابنده ۲۳۲دانش آموز و دانشجوی تحت پوشش دارد که از این تعداد ۱۱۱نفر در مقطع  ابتدایی ۵۵نفر متوسطه اول ۳۸ نفر متوسطه دوم و۲۸ نفر دانشجوی مقاطع مختلف از خدمات تحصیلی بهزیستی بهره مند هستند.

وی با بیان اینکه برنامه ریزی برای رشد استعدادهای بالقوه افراد دارای معلولیت باید در اولویت باشد، تصریح کرد: استعداد سنجی و استعداد یابی در حوزه های مختلف باید به بهترین شکل انجام شود چرا که مشکلات محیطی و اجتماعی، عمده ترین عامل انزوای این افراد است که با رفع آن می توان زمینه مشارکت آنان را در جامعه فراهم نمود.
نصیری با اشاره به حضور هیات ورزش معلولین و جانبازان استان زنجان بمنظور استعدادیابی و سطح بندی معلولین ورزشکار در این شهرستان بیان کرد:  در این طرح ۸۹ نفر از ورزشکاران دارای یکی از معلولیتهای جسمی و حرکتی، شنوایی که بیشترین استعداد را در رشته های شطرنج، فوتبال، دو ومیدانی، بسکتبال، والیبال نشسته، گل بال، شنا، رزمی، بوچیا و بسکتبال داشتند، شناسایی شدند.

وی خاطرنشان کرد: طی چند سال گذشته شش نفر از افراد دارای معلولیت تحت پوشش بهزیستی خدابنده در زمینه ورزشی کسب مقام نخست استانی و کشوری را در کارنامه خود دارند.

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *