شناسه خبر: 34279 منتشر شده در مورخ: 1400/6/9 ساعت: 13:40 گروه: اجتماعی  
کمیته هوشمند سازی دولت الکترونیک/تسهیل خدمات در گروه زیرساخت های الکترونیکی

کمیته هوشمند سازی دولت الکترونیک/تسهیل خدمات در گروه زیرساخت های الکترونیکی

اولین جلسه کمیته هوشمند سازی دولت الکترونیک بهزیستی استان کرمانشاه در سال جاری با ریاست دکتر فرحناز محمدی و با حضور اعضای کمیته برگزار گردید.

به گزارش ایران سپید به نقل از روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمانشاه: اولین جلسه کمیته هوشمند سازی دولت الکترونیک بهزیستی استان کرمانشاه با ریاست دکتر فرحناز محمدی و با حضور اعضای کمیته برگزار گردید دکتر فرحناز محمدی مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه در این جلسه فراهم نمودن زیرساخت های الکترونیکی در عصر جدید را لازمه  تسهیل خدمات به جامعه هدف عنوان کرد و افزود: بهزیستی استان کرمانشاه با بهره مندی از بیش از 50 سامانه الکترونیکی به منظور بهبود فرایند ها، شفاف سازی و تسهیل در ارائه خدمات یکی از دستگاه های پیش رو در دولت الکترونیک است. محمدی  تاکید کرد: در صورت جابجای پست های کارشناسی یا مدیریتی، کارشناسان موظف هستند ضمن در اختیار گذاشتن تجربه و عملکرد پیشین خود در قالب فایلهای الکترونیک، تا مسلط شدن فرد جایگرین پاسخگوی سوالات کارشناسی مربوطه باشند.

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *