شناسه خبر: 34133 منتشر شده در مورخ: 1400/5/11 ساعت: 12:33 گروه: بهداشت و سلامت  
واکسیناسیون ۱۰ میلیون نفر از گروه‌های شغلی حساس
رئیس مرکز مدیریت شبکه وزارت بهداشت خبر داد

واکسیناسیون ۱۰ میلیون نفر از گروه‌های شغلی حساس

رئیس مرکز مدیریت شبکه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: ۱۰ میلیون نفر از گروه‌های شغلی حساس واکسن کرونا دریافت می‌کنند.

به گزارش ایران سپید به نقل از ایسنا، جعفر صادق تبریزی در حاشیه بازدید از پایگاه‌های تجمیعی واکسیناسیون در مشهد اظهار کرد: در این خصوص از امکانات و تجهیزات اداری و دستگاه‌های اجرایی مربوطه برای واکسیناسیون استفاده می‌شود و واکسن، نیروی انسانی و همچنین ملزومات مورد استفاده توسط وزارت بهداشت تامین خواهد شد. وی با اشاره به آغاز واکسیناسیون خبرنگاران در کشور اظهار کرد: در این مرحله تنها افرادی که کارت خبرنگاری داشته و کار میدانی انجام می‌دهند، واکسینه می‌شوند و کارکنان تحریریه‌های روزنامه‌ها و هفته‌نامه‌ها فعلا واکسن دریافت نخواهند کرد.

رئیس مرکز مدیریت شبکه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: در ارتباط با  معلولان تاکنون ۸۰ درصد معلولان ساکن در مراکز جمعی کشور واکسینه شده‌اند و واکسیناسیون ۲۰ درصد باقی مانده نیز انجام خواهد شد. واکسیناسیون یک میلیون و ۵۰۰ هزار معلولی که در منزل نگه‌داری می‌شوند نیز در این دوره انجام خواهد شد. تبریزی گفت: خوشبختانه معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد دارای یک تیم زبده و منسجم بوده و ساختار مرکز بهداشت استان خراسان رضوی به‌خوبی چیده شده است. اقدامات خلاقانه‌ای در این معاونت انجام یافته که مایه مباهات است.

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *