شناسه خبر: 33819 منتشر شده در مورخ: 1400/3/23 ساعت: 13:14 گروه: ورزشی  
سه مرحله اردو تا برگزاری المپیک خواهیم داشت

سه مرحله اردو تا برگزاری المپیک خواهیم داشت

ابراهیم مهربان گفت: نفرات اعزامی به مسابقات المپیک معرفی شدند و بعد از این مسابقات نفرات اعزامی به نروژ را هم مشخص خواهیم کرد.

به گزارش ایران سپید به نقل از رادیو ورزش؛ مهمان تلفنی برنامه امروز "صبح و ورزش" ابراهیم مهربان عضو کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد کشور بود.

ابراهیم مهربان گفت: بعد از پایان مسابقات قزاقستان کادر فنی با هماهنگی فدراسیون کشتی به جهت انتخاب قوی ترین تیم برای اعزام مسابقات المپیک و نیز کسب ۳ سهمیه باقی مانده از مسابقات قزاقستان و برگزاری مسابقات مختلف داخلی، خارجی، انتخابی و لیگی، در پایان کادر فنی اعلام کرد آخرین مرحله انتخابی تیم ملی برای حضور در مسابقات المپیک تورنمنت لهستان جام زیلکوفسکی است. تیم اعزام شد و با توجه به نتایجی که در آن جا اتفاق افتاد، نفرات باقی مانده انتخاب و روز گذشته هم کادر فنی ۶ نفر اعزامی به مسابقات المپیک را معرفی کرد.

مهربان همچنین از روند تمرینات تیم مطالبی را مطرح کرد: ما بعد از این تمرینات هیچ مسابقه ای مد نظر کادر فنی نیست و فکر می کنم سه مرحله اردو تا مسابقات و اعزام تیم خواهیم داشت و امیدوارم که کشتی گیران بتوانند بهترین مبارزات و نتایج را در المپیک کسب نمایند.

او درباره نفرات اعزامی مسابقات نروژ بعد از المپیک اظهار کرد: با توجه به اینکه فاصله مسابقات المپیک تا مسابقات جهانی نروژ کم می باشد و ما هم مهمترین مرحله انتخابی برای مسابقات جهانی را با عنوان " جام پهلوان تختی" برگزار کردیم و نفراتی که از آن مسابقات منتخب شدند یک تعدادی از آن ها به جام علی اف اعزام می شوند و بعد از مشخص شدن نتایج جهت حضور تیم در مسابقات جهانی نروژ تصمیم گیری خواهیم کرد و قطعا نفراتی که در مسابقات المپیک بتوانند مدال کسب نمایند، بدون انتخابی در مسابقات جهانی نروژ شرکت خواهند کرد.

عضو کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد کشور در پایان ادامه داد: امید داریم که در فاصله ۴۰ روزه برای هیچ یک از کشتی گیران آسیب جدی به وجود نیاید چون ورزش کشتی بسیار سنگین می باشد ولی ما همه پیش بینی ها را انجام داده حتی لیست هایی از قبل به مسئولین مسابقات ارائه شده که در صورت بروز اتفاق خاصی نفرات دوم، سوم و بعضا چهارم در اردو و در کنار نفرات اصلی حضور دارند و در کنار این افراد تمرین خواهند کرد و این پیش بینی ها نه تنها برای مسابقات المپیک بلکه برای مسابقات آسیایی هم در نطر گرفته می شود.

صبح و ورزش را می توانید هر روز از ساعت ۷ و ۱۰ دقیقه صبح از شبکه رادیویی ورزش گوش فرا دهید. 

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *