شناسه خبر: 33789 منتشر شده در مورخ: 1400/3/18 ساعت: 14:57 گروه: اجتماعی  
تولید ۳۰ مستند درخصوص معرفی نخبگان دارای معلولیت

تولید ۳۰ مستند درخصوص معرفی نخبگان دارای معلولیت

قائم مقام شبکه و شورای سلامت سیما در هفدهمین جلسه ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب‌سازی کشور از عدم استفاده برخی دستگاه‌ها از بحث بند چ ماده ۳۷ احکام دائمی برنامه‌های توسعه کشور انتقاد کرد و گفت: فرهنگسازی رعایت حقوق افراد دارای معلولیت با راه‌اندازی کمپین رسانه‌ای محقق می‌شود.

به گزارش ایران سپید از سازمان بهزیستی کل کشور، «علیرضا بهفر» قائم مقام شبکه و شورای سلامت سیما در هفدهمین جلسه ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب‌سازی کشور از تولید ۳۰ مستند درخصوص معرفی نخبگان دارای معلولیت خبر داد و گفت: این در حالی است که فیلم‌های سینمایی و مناظرات انتخاباتی کاندیدهای ریاست جمهوری ۱۴۰۰ مناسب‌سازی می‌شوند. 

قائم مقام شبکه و شورای سلامت سیما از عدم استفاده برخی دستگاه‌ها از بحث بند چ ماده ۳۷ احکام دائمی برنامه‌های توسعه کشور انتقاد کرد و در پایان یادآور شد: تجاوز نکردن به حقوق افراد دارای معلولیت از جمله پارک معلولان نیازمند فرهنگسازی است که این مهم آموزش می‌طلبد که این امر کار رسانه است و با راه‌اندازی کمپین رسانه‌ای محقق می‌شود.

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *