شناسه خبر: 33685 منتشر شده در مورخ: 1400/3/4 ساعت: 11:31 گروه: ورزشی  
۱۲ دوومیدانی‌کار معلول اعزامی به توکیو مشخص شدند/ مهلت ثبت ۵ رکورد ورودی تا ۲۵ خرداد

۱۲ دوومیدانی‌کار معلول اعزامی به توکیو مشخص شدند/ مهلت ثبت ۵ رکورد ورودی تا ۲۵ خرداد

پس از پایان آخرین مرحله رکوردگیری دوومیدانی برای مشخص شدن نفرات اعزامی به بازیهای پارالمپیک توکیو، ۷ دوومیدانی‌کار معلول مسافر توکیو شدند.

به گزارش ایران سپید به نقل از ایسنا، هادی رضایی اظهار کرد: با توجه به این که از سوی کمیته بین المللی پارالمپیک ۱۷ سهمیه برای دوومیدانی اختصاص داده شده است، در آخرین مرحله رکوردگیری دوومیدانی که در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب برگزار شد از بین ۲۷ ورزشکار شرکت کننده ۵ نفر در بخش نابینایان و کم بینایان و ۶ نفر در بخش معلولان برای اعزام به توکیو انتخاب شدند و با توجه به اینکه هاشمیه متقیان پیش از این انتخاب شده بود، در نهایت ۱۲ نفر از ۱۷ سهمیه در نظر گرفته شده برای اعزام به توکیو قطعی شده اند. وی از حامد امیری، سعید افروز، امان الله پاپی، سید علی اصغر جوانمردی، صادق بیت سیاح، سیامک صالح فرج زاده و هاشمیه متقیان به عنوان دوومیدانی کاران معلول اعزامی به توکیو نام برد.

رضایی خاطرنشان کرد: چون لیست نهایی دوومیدانی کاران اعزامی به توکیو ۲۵ خرداد نهایی خواهد شد، کسانی که موفق به کسب سهمیه شده اند و از نظر کلاس بندی بین المللی مشکلی ندارند، اما رکورد حد نصاب ورودی را کسب نکرده اند تا ۲۵ خرداد فرصت دارند تا اسامی آنها از سوی  فدراسیون جانبازان و معلولان و نابینایان و کم بینایان به کمیته ملی پارالمپیک اعلام شود تا رکورد آنها پس از بررسی در شورای فنی کمیته ملی پارالمپیک تصمیم نهایی برای اعزام آنها گرفته شود.

سرپرست کاروان ایران در بازیهای پارالمپیک توکیو همچنین در خصوص وضعیت نفرات نهایی اعزامی در تیراندازی، دوچرخه سواری، قایقرانی و تکواندو بانوان اظهار کرد: شنبه هفته آینده وضعیت نفرات اعزامی در تیراندازی و همچنین تک سهمیه دوچرخه سواری، تکواندو بانوان و قایقرانی که اسلام جاهدی به تازگی موفق به کسب سهمیه شده است، مشخص خواهد شد. وی در پایان گفت: تاکنون ۵۴ نفر برای اعزام به توکیو قطعی شده اند و ما تا ۲۵ خرداد فرصت داریم تا لیست نهایی را پس از بررسی مابقی سهمیه ها به IPC اعلام کنیم.

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *