شناسه خبر: 33570 منتشر شده در مورخ: 1400/2/19 ساعت: 11:11 گروه: اجتماعی  
اغلب مناطق زنجان در کمک به نیازمندان و معلولان پیشتاز هستند

اغلب مناطق زنجان در کمک به نیازمندان و معلولان پیشتاز هستند

معاون مشارکت های مردمی بهزیستی استان زنجان گفت: خوشبختانه از آغاز ماه مبارک رمضان تاکنون شهرستانهای زنجان، ابهر، خرمدره و خدابنده تاکنون پیشتاز یاری به نیازمندان، اقشار آسیب پذیر، افراد دارای معلولیت و جامعه هدف بهزیستی هستند.

به گزارش ایران سپید به نقل از ایرنا، نعمت ملکی افزود: پویش ایران همدل در این روزها و شبهای پربرکت، از مشکلات مردم گره گشایی می کند و همدلی برای توزیع بسته های کمک و افطاری به نیازمندان با شماره گیری کد  *۱۴# به صورت کشوری شرایط دریافت کمکهای مردمی را فراهم کرده است. این مسوول، با اشاره به کمک های خیرین نیکوکار در شهرستان ابهر گفت: اهدای ۲ تن برنج ایرانی توسط یک خیر و توزیع ۴۵ بسته کامل معیشتی به ارزش بیش از ۳۰ میلیون تومان بین سادات بی بضاعت و تحت پوشش و ۶۱ میلیون تومان به صورت نقدی و نزدیک به ۱۰ میلیون تومان به صورت دام زنده و بسته های کمک معیشتی از جمله مشارکت ها  و جمع آوری شده توسط خیرین در این شهرستان بوده است.

معاون مشارکت‌های مردمی بهزیستی استان زنجان ادامه داد: در شهرستان خدابنده مردم نیک اندیش این شهرستان با خرید و اهدای ۳۲ دستگاه موبایل و تبلت در بین دانش آموزان کم برخوردار و کسر بخشی از حقوق ۱۴۰ نفر از فرهنگیان این شهرستان  و واریز به حساب بهزیستی در قالب شکرانه سلامت و توزیع ۱۰۰ بسته مواد غذایی به ارزش ۴۰ میلیون تومان به یاری جامعه هدف بهزیستی شتافته اند. وی اظهار داشت: در شهرستان زنجان خیرین با اهدای بیش از ۴۰۰ بسته مواد غذایی به ارزش ۱۰۰ میلیون تومان به اقشار آسیب پذیر و کم برخوردار یاریگر بهزیستی در پویش ایران همدل بودند. ملکی یادآورشد: در شهرستان خرمدره نیز واریز ۳۰ میلیون تومان توسط یک خیر به حساب بهزیستی جهت برطرف کردن مشکلات معیشتی، درمان، ازدواج، اشتغال و تحصیل افراد تحت پوشش و اهدا و توزیع ۴۰ بسته موادغذایی به ارزش ۲۰ میلیون تومان بین مددجویان بهزیستی از دیگر  موارد جمع آوری شده توسط مومنان خَیر است.

وی افزود: در شهرستان ایجرود نیز ۱۰۰ بسته مواد غذایی به ارزش ۵۰ میلیون تومان توسط خیر ایجرودی در بین مددجویان بهزیستی این شهرستان توزیع شد. این مقام مسئول با بیان اینکه اجرای طرح هایی چون پویش ایران همدل میتواند تاثیر بسیاری در بهبود وضعیت افراد تحت پوشش داشته باشد، خاطرنشان کرد: خیرین دیار کریمان و پایتخت شور و شعور حسینی می‌توانند جهت دستگیری از مددجویان کم‌توان و کم‌بضاعت، از طریق شماره کارت : ۵۰۲۹۰۸۱۰۱۰۳۲۱۸۰۶ و شماره حساب : ۲۱۰۰۹۱۴۳۴۵۲۴۱۱۱ و موبایل پیمنت : #۱۴۰۰۰۱۶*۴*۷۳۳*، پرداخت با موبایل : #۲۴*۵۵۵*۷۲۰*  ویا کد دستوری *۱۴#  را شماره گیری کنند.

همچنین خیرین می توانند از طریق مراجعه به موسسات خیریه، مراکز و ادارات تحت نظارت اداره کل بهزیستی استان زنجان، نیات خیر خود را به دست نیازمندان و اقشار آسیب پذیر واقعی برسانند.  معاون مشارکتهای مردمی بهزیستی استان زنجان از آمادگی مراکز بهزیستی جهت دریافت نذورات شب‌های قدر خاطرنشان کرد: مراکز دولتی و غیردولتی بهزیستی و همچنین شماره حساب  ۲۱۰۰۹۱۴۳۴۵۲۴۱۱۱ در ایام شبهای قدر و شهادت امیر المومنین علی (ع) آماده دریافت و توزیع سریع نذورات نقدی و غیرنقدی مومنین روزه دار است.

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *