شناسه خبر: 33547 منتشر شده در مورخ: 1400/2/15 ساعت: 10:54 گروه: اجتماعی  
اجرای پویش ایران همدل با مشارکت موسسات تحت نظارت سازمان بهزیستی
یزدان مهر خبر داد؛

اجرای پویش ایران همدل با مشارکت موسسات تحت نظارت سازمان بهزیستی

معاون مشارکتهای مردمی سازمان بهزیستی در خصوص آخرین وضعیت اجرای پویش ایران همدل توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش ایران سپید به نقل، از مهر ذوالفقار یزدان مهر معاون مشارکتهای مردمی سازمان بهزیستی در خصوص پویش ایران همدل گفت: مقام معظم رهبری در نیمه شعبان در خصوص بروز مشکلات و سخت شدن زندگی به مردم توصیه فرمودند افرادی که توانایی و تمکن مالی دارند فعالیت های وسیعی را به منظور کمک به نیازمندان آغاز کنند به خصوص که در آستانه ماه مبارک رمضان قرار داشتیم. وی ادامه داد: یک رزمایش گسترده برای همدلی و کمک مومنانه به نیازمندان شکل گرفت. ماه مبارک رمضان فرصت ارزشمندی است که ما در بحث خدمت رسانی توام با کرامت انسانی به افراد نیازمند گام های اساسی برداریم.

وی گفت: در قالب پویش ایران همدل و طرح ضیافت همدلی با تاکید بر کرامت انسانی در راستای کمک به جامعه هدف سازمان بهزیستی با مشارکت موسسات خیریه و مردم در جهت جذب حداکثری مشارکت های مردمی و بهره مندی از ظرفیت و پتانسیل مشارکتی موسسات خیریه تحت نظارت بهزیستی این طرح در حال اجراست. وی بیان کرد: از اهداف اصلی این پویش تامین کم هزینه اقلام و بسته های معیشتی و تهیه غذای گرم و افطاری و تهیه اقلام بهداشتی و درمانی برای افراد تحت پوشش بهزیستی از جمله زنان سرپرست خانوار خانوارهای معلولان افراد آسیب دیده اجتماعی خانواده کم برخوردار و دیگر اقشار آسیب پذیر است. وی اظهار کرد: تفاوت مهم در اجرای پویش ایران همدل در سال جاری همکاری و مشارکت تنگاتنگ با موسسات خیریه تحت نظارت سازمان در سراسر کشور است که افراد خیر می توانند با مشارکت با موسسات کمک های خود را برسانند.

معاون مشارکت‌های مردمی سازمان بهزیستی ادامه داد: بر همین اساس برنامه‌های خدمات‌رسانی موسسات خیریه همراه، در پویش یا راه‌های ارتباطی با موسسات و ادارات شهرستانی سازمان در سایت سازمان بهزیستی به آدرس behzisti.ir موجود بوده و در پایان پویش نیز گزارش کاملی از وضعیت مشارکت‌ها و محل مصرف مشارکت‌ها به تفکیک موسسات و شهرستان‌ها خدمت عموم همراهان ارائه خواهد شد.

وی با بیان اینکه پویش ضیافت همدلی در ذیل پویش بزرگ مردمی ایران همدل با مشارکت کمیته امداد در حال برگزاری است و مردم خیر و خداجوی کشور از سه طریق می‌توانند این پویش را همراهی کنند، راه‌های همراهی این پویش را تشریح کرد و گفت: از طریق کمک‌های نقدی به حساب ایران همدل با کد دستوری #۱۴* و شماره کارت ۶۲۷۲۶۰۷۲۷۷۷۷۷۷۷۷، مراجعه به سایت سازمان و ارائه کمکها به موسسات خیریه همراه پویش و یا ادارات شهرستانی سازمان از راه‌های معرفی شده، واریز وجه مشارکت از طریق درگاه بانکی به آدرس behzisti.ir و شماره کارت ۶۳۶۷۹۵۷۰۷۰۷۰۷۰۷۵ و یا مراجعه به درگاه‌ها و آپ های پرداختی مرتبط با سازمان بهزیستی است.

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *