شناسه خبر: 33540 منتشر شده در مورخ: 1400/2/14 ساعت: 10:57 گروه: اجتماعی  
راه اندازی رشته های پودمانی بومی برای دانش آموزان با نیاز های ویژه

راه اندازی رشته های پودمانی بومی برای دانش آموزان با نیاز های ویژه

با همکاری آموزش و پرورش استثنایی سمنان و اداه کل فنی حرفه ای سمنان رشته های پودمانی بومی برای دانش آموزان با نیازهای ویژه دوره متوسطه راه اندازی می شود.

به گزارش ایران سپید به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان آموزش و پرورش استثنایی به نقل از روابط عمومی اداره آموزش و پرورش استثنایی استان سمنان، این جلسه با حضور مدیرکل فنی حرفه ای  سمنان و رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی سمنان  در دفتر مدیرکل فنی وحرفه ای برگزار شد.

رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی استان ضمن تشکر از برگزاری جلسه، به بیان مسائل و مشکلات مراکز دوره دوم متوسطه حرفه ای استان پرداخت.

محمد کرمانی مشکلات مدارس را مواردی از قبیل کمبود فضاهای استاندارد مهارتی، استادکار متخصص و مشکلات آزمون مهارتی دانش آموزان پایه دوازدهم عنوان کرد و خواستار همکاری در خصوص راه اندازی رشته های پودمانی بومی شد.

 شاهچراغ؛ مدیرکل فنی و حرفه‌ای استان نیز با ابراز خرسندی از برگزاری نشست مشترک، از همکاری با اداره استثنایی درخصوص تربیت مدرس، مشاوره کارشناسان حوزه فنی حرفه ای در خصوص راه اندازی کارگاه ها، راه اندازی رشته های بومی و جدید، کمک به تجهیز کارگاه ها و حل مشکلات آزمون مهارت به دانش‌آموزان با نیازهای ویژه خبر داد.

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *