شناسه خبر: 33196 منتشر شده در مورخ: 1399/12/19 ساعت: 12:16 گروه: ورزشی  
شرایط راضی کننده شناگران معلول در نخستین اردوی تمرینی

شرایط راضی کننده شناگران معلول در نخستین اردوی تمرینی

رییس انجمن شنای معلولان گفت: با وجود این که شناگران یک سال از اردوی تمرینی دور بودند، اما از نظر بدنی آماده و شرایط راضی کننده ای داشتند.

به گزارش ایران سپید به نقل از ایسنا، محمدحسین اقبالی در ارزیابی از وضعیت شناگران معلول پس از حضور در اردوی تمرینی، اظهار کرد: اولین اردوی تمرینی شناگران معلول با حضور ۶ شناگر جوان و شاهین ایزدیار با هدف شناسایی و آماده سازی شناگران جهت شرکت در بازیهای پاراآسیایی جوانان، در استخر فدراسیون جانبازان و معلولان برگزار شد که شرایط ورزشکاران با وجود وقفه طولانی در برگزاری اردوها، راضی کننده و حتی دور از انتظار بود.

وی گفت: در این اردو قرار بود ۱۲ شناگر به اردو دعوت شوند که به دلیل تشدید شیوع ویروس کرونا در مناطق جنوبی، مجبور شدیم تعداد شناگران را کاهش دهیم و در اردوی بعدی آنها را دعوت کنیم.اقبالی در ارزیابی از وضعیت شاهین ایزدیار در این اردو گفت: ایزدیار از نظر آمادگی بدنی و رکوردی در شرایط خوبی قرار دارد و عملکرد وی با وجود تعطیلی اردوها راضی کننده است.

وی افزود: تلاش بر این است که طی ۶ مرحله اردوی آمادگی که تا بازیهای پاراآسیایی جوانان در بحرین پیش بینی شده، شناگران خوبی را برای حضور در این رویداد شناسایی کرده و مدال های زیادی را به شنا اختصاص دهیم.رییس انجمن شنای معلولان در پایان گفت: هدف گذاری اصلی ما بعد از بازیهای پاراآسیایی جوانان، پاراآسیایی چین است که سعی داریم با حضور موفق در این دو رویداد، شناگران خوبی را برای پارالمپیک آینده آماده کنیم.

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *