شناسه خبر: 3180 منتشر شده در مورخ: 1393/1/17 ساعت: 13:34 گروه: اقتصادی  
حمایت و کنترل بازار همزمان با اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها
توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت؛

حمایت و کنترل بازار همزمان با اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها

، معدن و تجارت در آستانه اجرای مرحله دوم قانون و به منظور برقراری آرامش در بازار، اقدام به تدوین بسته نظارتی و کنترلی بازار کرده تا مردم در این مرحله از اجرای قانون، متحمل فشار های مضاعف نشوند.

مرحله دوم قانون هدفمندی یارانه ها از بیستم فروردین ماه جاری با ثبت نام از متقاضیان دریافت یارانه نقدی آغاز می شود.


این ثبت نام براساس ماده 21 قانون بودجه سال 93 مبنی بر ضرورت اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه صورت می گیرد.

سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان به عنوان متولی تعیین، تعدیل، تثبیت و کنترل تولیدات داخلی و خدمات با تدوین این بسته نظارتی آمادگی خود را برای همکاری لازم با دولت به منظور آغاز مرحله دوم قانون هدفمندی یارانه اعلام کرده است.

براساس اعلام سازمان حمایت، بسته نظارتی و کنترلی یادشده با رویکرد پیشگیرانه تدوین شده که در راستای تحقق این بسته نظارتی، 3 هزار و 500 بازرس و 21 هزار ناظر افتخاری برای کمک به اجرای برنامه های کنترلی بازار در فاز دوم هدفمندی یارانه ها آمادگی دارند و جلسات متعددی نیز در این زمینه برگزار شده است.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با اشاره به تدوین بسته نظارتی ویژه فاز دوم قانون هدفمندی یارانه ها اعلام کرد که این بسته با تمرکز بر کالاهای اساسی، حساس و ضروری مورد نیاز مردم تدوین و به ستاد هدفمندی یارانه ها ارایه شده است.

جواد تقوی سپس به برنامه های تدوین شده توسط مجموعه دستگاه های اقتصادی کشور برای اجرای مرحله دوم قانون هدفمندی یارانه اشاره کرد و اظهار داشت: تمرکز این بسته بر کالاهای خاصی در اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها خواهد داشت که شامل کالاهای اساسی همچون گوشت، مرغ، برنج، روغن، شکر، نان و سایر اقلام دیگر است.

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *