شناسه خبر: 23153 منتشر شده در مورخ: 1399/12/11 ساعت: 19:01 گروه: اجتماعی  
رونمایی از 37 فیلم آموزش مقدماتی خط بریل
با حضور دکتر حسینی صورت گرفت؛

رونمایی از 37 فیلم آموزش مقدماتی خط بریل

با حضور معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش‌وپرورش استثنایی و اعضای شورای راهبری در بیست و نهمین نشست شورای راهبری سازمان از 37 فیلم آموزش مقدماتی خط بریل رونمایی شد.

به گزارش ایران سپید به نقل از روابط‌عمومی و امور بین‌الملل سازمان آموزش‌وپرورش استثنایی؛ فیلم مستند آموزش مقدمات خط بریل در یک قسمت مقدمه و  36 قسمت شامل توضیحات کارشناسی و آموزش عملی، مسائل آموزشی نوآموزان دارای آسیب بینایی را مورد بررسی قرار داده است.

این مجموعه فیلم‌ها با معرفی روش­ها و ابزار آموزشی مناسب، چگونگی تربیت و تقویت حواس به‌ویژه حس لامسه را به مخاطبان نمایش دهد و معلمان، دانشجویان دانشگاه فرهنگیان و سایر علاقه‌مندان به حوزه آموزش افراد با آسیب بینایی می­توانند با بهره مندی از این فیلم آموزشی گام‌های موثری در زمینه آشنا ساختن افراد دارای آسیب بینایی  با مقدمات خط بریل بردارند.

گفتنی است هر بخش این فیلم‌های آموزشی بین 3 تا 12 دقیقه می‌باشد و در مجموع بعد از تدوین 278 دقیقه فیلم آموزشی تهیه شده است.

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *