شناسه خبر: 22973 منتشر شده در مورخ: 1399/11/21 ساعت: 13:23 گروه: حوادث  
جنــایت با نوشابه سمی

جنــایت با نوشابه سمی

مرد مواد فروش که با همدستی دایی و پسر دایی‌اش در اقدامی هولناک با خوراندن دلستر مسموم برادر و پسر خاله‌اش را به قتل رسانده بود از سوی پلیس دستگیر شد.

به گزارش ایران سپید به نقل از ایران، سردار خلیل واعظی، فرمانده انتظامی استان بوشهرگفت: ۲۵ مرداد امسال خبر کشف جسدی ناشناس در پایین روستای بندو به مرکز فوریت‌های پلیسی اعلام شد.

مأموران پلیس پس از بررسی‌های اولیه هویت مقتول را، که اهل شهرستان لامرد فارس بود شناسایی کردند و پس از اطلاع به خانواده‌اش، برادر وی در پلیس آگاهی حاضر شد و عنوان کرد که برادر و پسر خاله‌اش از چند ماه قبل  ناپدید شده‌ بودند و گزارش آن را هم به پلیس استان فارس داده‌اند.

چند روز بعد هم جسد پسرخاله مقتول، در شهرستان پارسیان استان هرمزگان کشف شد و مأموران آگاهی احتمال وقوع  یک جنایت را مورد بررسی قرار دادند. تا اینکه مأموران به برادر دیگر مقتول که به علت خرید و فروش مواد مخدر از یک ماه پیش به ۲۵ سال حبس محکوم شده بود، ظنین شدند و با نیابت قضایی او را از زندان به اداره آگاهی منتقل کردند.

در نخستین  تحقیقات برادر مقتول  منکر هرگونه اطلاع از موضوع شد اما  در ادامه با مشاهده مدارک و اظهارات شاهدان درنهایت به موضوع قتل برادر و پسرخاله‌اش اعتراف کرد و گفت که چندی قبل دایی‌ام به سراغم آمد و از من خواست تا به خاطر اختلافی که با برادرم دارد، او را به محلی به نام تلمبه خانه در منطقه رکن‌آباد لامرد ببرم تا او را گوشمالی بدهد.

من هم برادرم را به بهانه مصرف مواد مخدر به آنجا بردم که در بین راه پسرخاله‌ام را دیدیم و او هم با ما همراه شد. پس از اینکه به آنجا رسیدیم دایی و پسردایی‌ام با ریختن سم در دلستر برادر و پسرخاله‌ام را کشتند و پس از آن هم اجسادشان را در وانت گذاشتیم و جسد برادرم را به شهرستان عسلویه و جسد پسرخاله‌ام را به شهرستان پارسیان بردیم و در آنجا رها کردیم.

سردار واعظی گفت:  پس از اعترافات برادر مقتول ۲ متهم دیگر پرونده هم دستگیر شدند و قرار بازداشت موقت برای هر ۳ متهم صادر و آنها روانه زندان شدند.

 

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *