شناسه خبر: 22881 منتشر شده در مورخ: 1399/11/12 ساعت: 14:45 گروه: حوادث  
قتل رفیق در چادر

قتل رفیق در چادر

دانشجوی مهندسی مکانیک که متهم است در کمپ تفریحی ، دوستش را با ضربات متعدد سنگ به سرش کشته پای میز محاکمه ایستاد و ادعای عجیبی را مطرح کرد .

به گزارش ایران سپید به نقل از رکنا، خواهر و برادر جوان و دوستشان که در جریان ربودن یک کارگر، مرگ وی را رقم زده بودند در دادگاه محاکمه می شوند. آنها در ماجراهای مشابه سه کارگر دیگر را نیز ربوده و در ازای آزادی آنها از خانواده‌شان پول میلیونی گرفته بودند .

یکم آبان ماه سال ۹۷ ماموران پلیس فیروزکوه به پسر جوانی به نام احسان که کیسه ای خون آلود بر دوش داشت و هراسان از کوه پایین می آمد مشکوک شدند و وی بازداشت کردند .رسیدگی به این پرونده از سال 95 به دنبال شکایت یک کارگرجوان آغاز شد .آثار خون روی کیسه و چند تار مو روی آن شک پلیس را برانگیخت و احسان 27 ساله که دانشجوی مهندسی مکانیک بود تحت بازجویی قرار گرفت و به قتل دوستش به نام محمد اعتراف کرد .

وی گفت :من و محمد با هم دوست بودیم. ما برای تفریح به فیروزکوه رفتیم و کمپ زدیم. قرار بود چندین روز را در چادر بمانیم و خوشگذرانی کنیم اما یک باره با هم درگیر شدیم .او به سمتم حمله کرد و من با چند ضربه سنگ به سرش او را کشتم. من در حال بازگشت به خانه بودم که ماموران به من مشکوک شدند و دستگیرم کردند.ساعتی بعد از اظهارات پسر دانشجو ،جسد محمد در کوه های فیروزکوه پیدا شد که شواهد نشان می‌داد با ضربه های متعدد سنگ به سرش از پا درآمده است .جسد با دستور قضایی به پزشکی قانونی منتقل و با اعترافات پسر دانشجو برای وی کیفرخواست صادر شد.

 

 

 

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *