شناسه خبر: 22671 منتشر شده در مورخ: 1399/10/16 ساعت: 18:18 گروه: اجتماعی  
پرداخت مابه‌التفاوت افزایش ۲۰ درصدی یارانه آبان ماه مراکز توانبخشی در روزهای آینده

پرداخت مابه‌التفاوت افزایش ۲۰ درصدی یارانه آبان ماه مراکز توانبخشی در روزهای آینده

معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور از پرداخت مابه‌التفاوت افزایش ۲۰ درصدی یارانه آبان ماه مراکز توانبخشی طی روزهای آینده خبر داد.

به گزارش ایران سپید محمد نفریه با اشاره به برنامه‌ریزی سازمان بهزیستی کشور برای کمک به مراکز توانبخشی و نگهداری سالمندان در ایام کرونا اظهار کرد: در سه نوبت کمکهایی به صورت نقدی به حساب مراکز واریز شده است. همچنین  در یک نوبت هم کمک نقدی به پرسنل پرداخت شده است.

وی در رابطه با محل تأمین کمک‌های پرداخت شده به مراکز و پرسنل مراکز خاطرنشان کرد: مرحله اول و کمک به پرسنل از محل کمک‌های بنیاد مستضعفان انجام شده است و دو مرحله بعدی از محل بودجه‌های سازمان بهزیستی پرداخت شده است.

معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور با اشاره به اینکه سازمان بهزیستی بنا داشت فصل چهارم کمکها را به مراکز توانبخشی پرداخت کند گفت: با توجه به  اینکه در این زمینه با مشکلات اعتباری روبه‌رو هستیم هنوز این امر محقق نشده است البته قرار است کمکهایی در قالب افزایش یارانه ۲۰ درصد مراکز به حساب آنها واریز شود.

نفریه گفت: براساس مصوبه‌ای که در هیئت وزیران به تصویب رسیده است یارانه مراکز در سال جاری ۲۰ درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافت که یارانه آذرماه با تعرفه جدید و افزایش ۲۰ درصد پرداخت شده است.

وی گفت: همچنین برای آبان ماه نیز بنا داریم مابه التفاوت افزایش ۲۰ درصدی را پرداخت کنیم و تا پایان سال یارانه مراکز بر اساس تعرفه جدید پرداخت خواهد شد.

معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور همچنین در رابطه با پرداخت مابه‌التفاوت افزایش ۲۰ درصدی یارانه مراکز توانبخشی از ابتدای سال جاری گفت: این مشروط به تأمین اعتبارات و در صورتی که این امر محقق شود ما نیز به صورت متمرکز آن را به حساب مراکز واریز خواهیم کرد.

نفریه همچنین اظهار امیدواری کرد دستگاه‌هایی از جمله بنیاد مستضعفان و ستاد اجرای حضرت امام در ادامه شرایط کرونایی کمکهایی را به سازمان بهزیستی داشته باشند.

 

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *