شناسه خبر: 22452 منتشر شده در مورخ: 1399/9/18 ساعت: 20:24 گروه: اجتماعی  
مستمری مددجویان در بودجه ۱۴۰۰ باید ۴۰ درصد افزایش یابد

مستمری مددجویان در بودجه ۱۴۰۰ باید ۴۰ درصد افزایش یابد

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس با تاکید بر اینکه مستمری مددجویان در بودجه ۱۴۰۰ باید ۴۰ درصد افزایش یابد، گفت: اعضای کمیسیون در تلفیق بودجه، نهایت اهتمام خود را برای افزایش مستمری این قشر به کار خواهند برد.

به گزارش ایران سپید  علی بابایی کارنامی در واکنش به افزایش 20 درصدی مستمری مددجویان کمیته امداد در لایحه بودجه 1400، گفت: در حال حاضر نرخ تورم بیش از 40 درصد است بنابراین مستمری مددجویان باید 40 درصد افزایش یابد.

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس با تاکید بر اینکه مستمری مددجویان کمیته امداد در بودجه 1400 باید متناسب با نرخ تورم و فقر افزایش یابد، افزود: مددجویان کمیته امداد و بهزیستی جزو اقشار بسیار ضعیف جامعه هستند و افزایش مستمری آنها یکی از راهکارهای مهم حمایتی است.

وی یادآور شد: به عنوان مثال اگر قرار است حقوق کارمندان 25 درصد افزایش یابد باید مستمری مددجویان حداقل 40 درصد افزایش یابد.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس یازدهم با بیان اینکه افزایش 20 درصدی مستمری مددجویان معقول و منطقی نیست، تصریح کرد: اعضای کمیسیون اجتماعی در تلفیق بودجه 1400 به جد افزایش مستمری مددجویان را پیگیری خواهند کرد و نهایت اهتمام خود را در این رابطه به کار خواهیم برد.

 

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *