شناسه خبر: 21969 منتشر شده در مورخ: 1399/7/16 ساعت: 20:44 گروه: اجتماعی  
هدایت نمادین ترافیک نیشابور توسط جوان معلول نیشابوری

هدایت نمادین ترافیک نیشابور توسط جوان معلول نیشابوری

در آستانه هفته ناجا و برای برآورده شدن آرزوی یک جوان معلول جسمی حرکتی به مدت چند ساعت به صورت نمادین سکان مدیریت راهنمایی و رانندگی نیشابور در دستان وی قرار گرفت.

به گزارش ایران سپید به نقل ایلنا از نیشابور، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان نیشابور ضمن تبریک و تهنیت فرا رسیدن هفته ناجا به همکاران خود گفت: حسب اطلاع از آرزوی جوان دردمند همشهری مبنی بر قرار گرفتن در لباس مقدس نیروی انتظامی جهت خدمت به مردم خوب نیشابور و اطلاع از وضعیت جسمانی سجاد کول آبادی معلول جسمی حرکتی و نیازمند درمانهای خاص بر آن شدیم به خواسته وی حتی به مدت چند ساعت جامه عمل بپوشانیم.

سرهنگ حسین دهقان پور با اشاره به حدیث شریفی از حضرت علی بن موسی الرضا(ع) که فرمودند "خداوند برای معلولان جایگاه رفیعی در بهشت قرار داده است" افزود: مشکلات بسیاری در برابر این عزیزان در جامعه وجود دارد، مسیر زندگی برای آنان تنگ و سخت بوده و با اینکه تلاش های خانواده و حتی جامعه برای سهولت بخشی گذران عمر آنان متمرکز می شود، با این حال سختی ها، نفس های زیستن را در آنان به شماره می اندازد، بنابراین بر آن شدیم در جهت آلام لحظه ای از دردهای وی، خود را در کنار این عزیز قرار داده تا قدردان نعمت های بی شمار پروردگار منان باشیم.

معاون اجتماعی نیروی انتظامی شهرستان نیشابور نیز در حاشیه این مانور گفت: حسب دستور فرماندهی محترم با هماهنگی های انجام شده ضمن تهیه لباس مخصوص پلیس راهور سکان هدایت ترافیک شهرستان با همکاری صمیمانه سرهنگ حقدادی در اختیار سجاد قرار گرفت و با اعزام خودرو مخصوص به درب منزل کار وی عملا آغاز شد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیشابور نیز ضمن ابراز خرسندی از انجام این کار انسان دوستانه اظهار کرد: امروز پلیس راهور به خود می بالد برای چند ساعت در کنار جوانی گام برداشت که با تمام ناتوانی‌های ایجاد شده جسمی و درد و رنج فراوان آرزوی خدمت به خلق داشته و دارد.

سرهنگ حقدادی خدمت در کنار سجاد را افتخاری بزرگ برشمرد و افزود: وقتی فردی این چنین با دردهای بی شمار آرزو دارد در این لباس به مردم فهیم و استوار میهن خود خدمت کند به خود می بالیم و احساس مسئولیت را بر شانه های خود بیشتر احساس می کنیم.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیشابور ادامه داد: سعی داریم کارت خدمت افتخاری برای سجاد عزیز صادر کنیم تا او هم جزء از ما باشد و این مهم مارا در انجام وظایفمان استوارتر می سازد.

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *