شناسه خبر: 21700 منتشر شده در مورخ: 1399/6/22 ساعت: 11:29 گروه: ورزشی  
انتقاد دوومیدانی‌کار پارالمپیکی از تغییر پی‌درپی زمان رکوردگیری

انتقاد دوومیدانی‌کار پارالمپیکی از تغییر پی‌درپی زمان رکوردگیری

دارنده مدال نقره مسابقات جهانی امارات در پرتاب دیسک گفت: هرچند برای پوشیدن پیراهن تیم ملی دوومیدانی معلولان تمرینات سختی را انجام داده ام اما مشخص نبودن زمان رکوردگیری مسابقات جهانی سبب شده تا از ناحیه دست دچار آسیب شوم و در شرایط سختی خود را برای رکوردگیری آماده کنم.

به گزارش ایران سپید به نقل از ایسنا علی محمدیاری اظهار کرد: در مسابقات جهانی امارات سال گذشته با کسب مدال نقره به سهمیه پارالمپیک توکیو دست پیدا کردم اما متاسفانه به تیم ملی دعوت نشدم. امسال با توجه به این که از ابتدای سال به خاطر شیوع ویروس کرونا سالنهای بدنسازی و اماکن ورزشی تعطیل بود، به سختی تمرین کردم تا در پرتاب دیسک رکورد خوبی را جابجا کنم و عضو تیم ملی شوم.
وی گفت: از ابتدای سال که اردوهای دوومیدانی معلولان تعطیل شد تمرینات بدنسازی خود را در مجموعه ورزشی قمر بنی هاشم که امکانات خوبی داشت، انجام می دادم که متاسفانه در فروردین تعطیل شد و از آن زمان تا الان فضای مناسبی برای انجام تمرین نداشتم. البته مدتی است که تمرینات خود را در پرتاب دیسک زیر نظر همسرم که مربی ام است در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب هفته ای ۵ جلسه انجام می دهم تا نتیجه خوبی کسب کنم.دارنده مدال نقره مسابقات جهانی دوومیدانی امارات خاطرنشان کرد: آخرین رکورد من در مسابقات جهانی امارات ۴۳/۵۱ متر بود و الان انجمن پارادوومیدانی اعلام کرده برای حضور در تیم ملی باید ۴۴/۷۵ متر پرتاب کنم، این در حالی است که از ابتدای سال به خاطر تعطیلی مجموعه ورزشی، تمرینات بدنسازی نداشتم و به تازگی تمرینات خود را در پرتاب دیسک آغاز کرده‌ام.یاری یکی از مشکلات خود را برای شرکت در رکوردگیری مسابقات دوومیدانی مشخص نبودن زمان رکوردگیری عنوان کرد و افزود: برای شرکت در رکوردگیری تا امروز از سوی انجمن پارادوومیدانی سه زمان تعیین شده و هنوز هم معلوم نیست رکوردگیری در تاریخ اعلام شده برگزار شود یا خیر، به طوری که در ابتدا از طریق کانال زمان رکوردگیری را ۲۸ شهریور عنوان کردند، سپس گفتند ۴ مهر و الان هم متوجه شده‌ام که زمان رکوردگیری در کلاس ۵۶ در ۹ مهر برگزار خواهد شد. متاسفانه تغییر پی در پی زمان رکوردگیری و کاهش و افزایش حجم تمرینات سبب شده تا از ناحیه دست دچار آسیب شوم و در حال حاضر با ماساژ و فیزیوتراپی در حال آماده سازی خود برای شرکت در رکوردگیری هستم.وی در پایان گفت: مشخص نبودن زمان رکوردگیری و عدم برنامه ریزی درست در این زمینه سبب شده تا تمریناتم شکل منظمی نداشته باشد و واقعا نمی دانم آیا در تاریخ اعلام شده رکوردگیری من انجام خواهد شد تا خیر تا متناسب با آن فشار تمرینات خود را کم یا زیاد کنم تا دچار آسیب نشوم.

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *