شناسه خبر: 21618 منتشر شده در مورخ: 1399/6/4 ساعت: 14:04 گروه: اجتماعی  
سالانه ۱۱ هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی به مددجویان بهزیستی واگذار شده است

سالانه ۱۱ هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی به مددجویان بهزیستی واگذار شده است

همزمان با هفته دولت، مدیرکل دفتر مسکن مددجویان سازمان بهزیستی کشور، اقدامات این حوزه در دولت تدبیر و امید را تشریح و از واگذاری سالانه ۱۱هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی به مددجویان بهزیستی خبر داد.

به گزارش ایران سپید مهندس «علی ربوبی» گفت: خوشبختانه، طی سالهای  گذشته، اقدامات خوبی در حوزه مسکن مددجویان تحت پوشش سازمان بهزیستی صورت گرفته است.

وی تسهیل در احداث و خرید ۸۰ هزار واحد مسکونی از ابتدای دولت یازدهم، پیگیری عملیات احداث ۴۵ هزار واحد مسکونی دردست احداث و اجرای طرح کمک به تامین مسکن خانوارهای دارای حداقل دو عضو معلول با مشارکت بنیاد مستضعفان، بنیاد مسکن، وزارت راه و شهرسازی و ستاد اجرایی فرمان امام جهت کمک به تامین مسکن ۱۴۳۰۰ خانوار را از جمله اقدامات انجام شده دردولت تدبیر و امید ذکر کرد.

مدیرکل مسکن سازمان بهزیستی همچنین، اجرای طرح کمک به تامین مسکن ۲۰ هزار خانوار روستایی تحت پوشش با مشارکت بنیاد مسکن، آغاز طرح کمک به تامین مسکن ۱۰۰۰ خانوار دارای ایتام با مشارکت بنیاد مسکن، صندوق توسعه ملی و سازمان برنامه و بودجه و آغاز طرح کمک به تامین مسکن ۱۵۰۰ خانوار تحت پوشش جزء سه دهک آخر درآمدی با مشارکت قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء را از دیگر اقدامات صورت گرفته در حوزه مسکن مددجویان بهزیستی دانست.

ربوبی در ادامه گفت: براساس اعتبارات مصوب سالانه و تکلیف برنامه ششم توسعه، سالانه می بایست ۷ هزار و ۶۰۰ واحد مسکونی برای جمعیت هدف تامین گردد که خوشبختانه عملکرد سازمان، واگذاری ۱۱هزارو ۵۰۰ واحد مسکونی به صورت متوسط در هر سال بوده است.

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *