شناسه خبر: 21389 منتشر شده در مورخ: 1399/5/1 ساعت: 17:50 گروه: ورزشی  
شرایط برای انجام محدود تمرینات در سالن گلبال فراهم شود + فایل صوتی

شرایط برای انجام محدود تمرینات در سالن گلبال فراهم شود + فایل صوتی

عضو تیم ملی گلبال بانوان کشورمان گفت: امیدوارم با انجام تست های تشخیصی و رعایت کردن موارد بهداشتی، بتوانیم هفته ای یک بار در سالن گلبال تمرین کنیم.

به گزارش ایران سپید مریم جعفرزاده عضو تیم ملی گلبال بانوان کشورمان گفت: به دلیل شیوع ویروس کرونا تمریناتم را در سه ماهه نخست سال جاری متوقف کرده بودم. اما الآن یک ماهی هست که تمریناتم را کم و بیش آغاز کرده ام و تمرینات کوهپیمایی را انجام می دهم. وی در خصوص وضعیت تمرین در سالن گلبال مجموعه ورزشی شهید هرندی نیز گفت: سالن گلبال که تعطیل است و تا جایی که اطلاع دارم، تنها برای رشته های انفرادی امکان تمرین وجود دارد.

جعفرزاده در خصوص وضعیت تمرینات خانگی و وضعیت تیم ملی گلبال بانوان گفت: قطعاً کیفیت تمرینات در سالن و امکانات تخصصی که ما در سالن های بدنسازی داریم در خانه نداریم. به همین خاطر با تمرین در خانه نهایتاً بتوانیم از افت شدید بدنی جلوگیری کنیم. تیم ملی هم هنوز برنامه مشخصی ندارد. آخرین اردویی که ما داشتیم چهاردهم بهمنماه سال گذشته بود که به ما گفتند قرار است سرمربی تیم ملی تغییر کند ولی هنوز چیزی از سوی فدراسیون اعلام نشده است. وی در خصوص وضعیت تیم ملی گلبال جوانان با توجه به مسابقات سال آینده و صعودهای کوهپیمایی گفت: کوهنوردی بسته به علاقه افراد می تواند به عنوان رشته دوم مطرح باشد و من پیشنهاد می کنم ورزشکاران به عنوان رشته دوم حتی کوهپیمایی سبک را در برنامه خود داشته باشند. وضعیت جوانان گلبالیست نیز خوب است. البته مشکلاتی مثل مربی و سالن در استان های مختلف را داشتیم و حالا هم که با شرایط کرونایی روبرو هستیم. اما با همت و تلاش جوانان می توانیم در مسابقات پارا آسیایی نتایج خوبی را بدست آوریم.

جعفرزاده در پایان گفت: پیشنهاد می دهم با رعایت کردن مسائل بهداشتی و ماسک زدن و حتی با انجام تست های تشخیصی، شرایط برگزاری تمرینات ما هفته ای یک بار یا هر ده روز یکبار در سالنهای گلبال فراهم شود تا بتوانیم آمادگی خود را حفظ کنیم.

امیر سرمدی

مریم جعفرزاده
  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *