شناسه خبر: 19401 منتشر شده در مورخ: 1398/9/6 ساعت: 10:00 گروه: اجتماعی  
۹۸ درصد مددجویان بهزیستی بسته حمایت معیشتی دریافت کردند
رئیس سازمان بهزیستی:

۹۸ درصد مددجویان بهزیستی بسته حمایت معیشتی دریافت کردند

رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: ۹۸ درصد مددجویان بهزیستی بسته حمایت معیشتی را دریافت کردند و برای ارائه این بسته به بقیه مددجویان نیز در حال بررسی و رایزنی هستیم.

به گزارش ایران سپید وحید قبادی دانا افزود: پرداخت بسته حمایت معیشتی دولت به مددجویان بهزیستی با افزایش قیمت بنزین آغاز شد اما شبهاتی در تخصیص آن به خانواده ها وجود دارد که آیا این بسته به آنان اختصاص می یابد یا نه؛ بنابراین این موضوع مورد بررسی قرار گرفت.

وی خاطرنشان کرد: یک میلیون و ۸۸ هزار خانوار از سازمان بهزیستی کشور، مستمری دریافت می کنند که از این میزان یک میلیون و ۳۲ هزار خانوار بسته حمایت معیشتی را دریافت کردند؛ بنابراین اغلب خانوارهای تحت پوشش بهزیستی بسته حمایت معیشتی را دریافت کردند.

رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: چرایی دریافت نکردن بسته حمایت معیشتی دو درصد بقیه مددجویان بهزیستی را نیز بررسی کردیم. این افراد به دلایل مختلف در دسته مستمری بگیران دولت قرار نگرفته اند.

وی توضیح داد: در حال تعامل هستیم تا یارانه ۲۵ هزار خانوار تحت پوشش بهزیستی برقرار شود؛ در صورت تحقق این امر بسته حمایت معیشتی به آنان تعلق خواهد گرفت.

قبادی دانا افزود: سه درصد بقیه مددجویان بهزیستی نیز که بسته حمایت معیشتی را دریافت نکرده بودند، از جمله افرادی هستند که با توجه به آزمون وسع، یارانه آنان قطع شده بود؛ سازمان بهزیستی کشور در حال بررسی وضعیت این افراد در معاونت رفاه اجتماعی است که علت آن مشخص شود. / ایرنا

 

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
محمود 1398/9/29 - 01:17
rateup3
ratedown0
پاسخ
comment باسلام.من مددجوکم بیناتحت پوشش هستم ودانشجوهستم متاسفانه تاکنون هیچگونه خدمت مالی دریافت نمودم نه مستمری نه یارانه نه سبدکالا نه طرح معیشتی جدید،چگونه باید بما تعلق بگیرد.متشکرم
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *