شناسه خبر: 17202 منتشر شده در مورخ: 1398/2/30 ساعت: 08:34 گروه: فرهنگی  
تحلیل و بررسی نظام سلامت در گفت و گوی اجتماعی
در این هفته از گفت و گوی اجتماعی بشنوید؛

تحلیل و بررسی نظام سلامت در گفت و گوی اجتماعی

گفت و گوی اجتماعی قصد دارد تا در هفته پیش رو به تحلیل و بررسی نظام سلامت پرداخته و نظرات کارشناسان امر را در این خصوص مطرح نماید.

به گزارش ایران سپید به نقل از روابط عمومی رادیو گفت و گو، بررسی عوامل تاثیرگذار در تحقق سبک زندگی ایرانی، اسلامی در حوزه‌های اجتماعی، نقد و بررسی عملکرد سازمان‌ها و نهادهای مرتبط با حوزه‌های اجتماعی، آسیب‌شناسی اجتماعی و بررسی عوامل و دلایل دخیل در آن و ارائه راهکارهای قابل اجرا در خصوص ساماندهی حوزه‌های اجتماعی، از جمله موضوعاتی است که در گفت‌وگوی اجتماعی این شبکه رادیویی مورد توجه قرار می‌گیرد.

این برنامه که از شنبه تا چهارشنبه حوالی ساعت۱۳:۳۰ به مدت ۶۰ دقیقه تقدیم مخاطبان فهیم رادیو گفت‌وگو می‌شود، در سال جدید هر هفته یک موضوع مهم اجتماعی را به صورت پرونده و در قالب سریالی با طرح موضوعات مختلف زیر شاخه آن موضوع اصلی، بررسی می نماید.
گفت و گوی اجتماعی در هفته پیش رو که از بیست و هشتم اردیبهشت تا یکم خرداد خواهد بود، به تحلیل و بررسی نظام سلامت پرداخته و نظرات کارشناسان امر را در این خصوص مطرح می‌نماید.
آسیب شناسی روند رسیدگی به شکایات خطاهای پزشکی، تعرفه های پزشکی و طرح تحول سلامت،  پرونده الکترونیک سلامت، بحران کمبود پزشک و راهبردهای بدون رقت و بیمه سلامت و چالش های آن، از جمله محورهایی است که در گفت و گوی اجتماعی در هفته پیش رو با حضور کارشناسان مورد بحث و تبادل نظر قرار می گیرد.
این برنامه بیست و نهم اردیبهشت با حضور کارشناسان برنامه به بررسی تعرفه های پزشکی و طرح تحول سلامت می پردازد.
مخاطبان رادیو گفت و گو برای ارتباط با این برنامه و دیگر برنامه های این شبکه رادیویی می‌توانند با سامانه پیامکی ۳۰۰۰۰۱۰۳۵ و شماره تماس ۲۷۸۶۱۰۳۵ در ارتباط باشند.
  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *