شناسه خبر: 17154 منتشر شده در مورخ: 1398/2/24 ساعت: 09:16 گروه: اجتماعی  
معلمان مدارس استثنایی مناطق سیلزده کمک نقدی می گیرند

معلمان مدارس استثنایی مناطق سیلزده کمک نقدی می گیرند

رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی از کمک نقدی 50 میلیون ریالی به معلمان مدارس استثنایی استان های سیل زده کشور خبر داد.

به گزارش ایران سپید مجید قدمی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار گروه آموزش و پرورش ایرنا در خصوص اقدامات سازمان آموزش و پرورش استثنایی برای مدارس سیل زده کشور اظهار کرد: براساس آمار و اطلاعات گرفته شده از استان های سیل زده بسیاری از مدارس استثنایی نیازمند بازسازی هستند.

وی افزود: برخی از دانش آموزان و معلمین مدارس استثنایی نیز خسارت های مادی شدیدی متحمل شده و باید مورد توجه و کمک رسانی قرار گیرند.
قدمی عنوان کرد: براین اساس در فروردین ماه 98 مبلغی معادل 1.5 میلیون تومان برای دانش آموزان آسیب دیده مدارس استثنایی سیل زده که تعداد آن ها به بیش از 120 نفر می رسد، اهدا شد.
به گفته وی ، برخی مراکز که با خسارت های جزئی رو به رو شده بودند نیز با اهدای 10 تا 20 میلیون تومان کمک نقدی مورد بازسازی قرار گرفتند؛ به عنوان مثال مرکز یادگیری واحد پل دختر ویژه معلولان یکی از این واحدها به شمار می رود که با صرف این هزینه مورد بازسازی قرار گرفت.
قدمی خاطرنشان کرد: زندگی برخی همکاران نیز در این مراکز مشمول سنوات مادی شده است که مسئولان استانی در حال برنامه ریزی و پیگیری این مسئله هستند.

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *