شناسه خبر: 15362 منتشر شده در مورخ: 1397/9/24 ساعت: 13:13 گروه: ورزشی  
هدف کمیته ملی پارالمپیک حضور در جمع ۱۰ کشور برتر دنیاست

هدف کمیته ملی پارالمپیک حضور در جمع ۱۰ کشور برتر دنیاست

رئیس کمیته ملی پارالمپیک قرار گرفتن در جمع ۱۰ کشور برتر دنیا را جزو اهداف ۴ سال آینده این کمیته عنوان کرد.

به گزارش ایران سپید محمود خسروی وفا که در مجمع انتخاباتی کمیته ملی پارالمپیک با کسب اکثریت آراء به عنوان رئیس چهارسال آینده این کمیته انتخاب شد، گفت: از اولین نشستی که با حضور اعضای جدید هیات رئیسه و هیات اجرایی خواهیم داشت، برای چهار سال پیش رو و اهدافی که برای آن داریم، برنامه ریزی خواهیم کرد.

وی تصریح کرد: قرار گرفتن در میان ۱۰ کشور برتر دنیا در بازی های پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو و نیز ارتقاء به جایگاه دوم برای دوره آتی بازی های پارآسیایی دو هدف مهمی است که طی ۴ سال آینده دنبال خواهیم کرد. تمام اهداف خود را بر مبنای این دو هدف طراحی می کنیم و امیدواریم با کار سنگین بتوانیم به آنها دست یابیم.

رئیس کمیته ملی پارالمپیک با اشاره به موفقیت های اخیر ورزش جانبازان و معلولان تصریح کرد: بی شک ورزش جانبازان و معلولان و موفقیت های به دست آمده در آن را باید پدیده انقلاب دانست. موفقیت هایی که در این عرصه به دست آمده نشان می دهد طی ۴۰ سال گذشته قدم های اساسی و مهمی برای پارالمپیک برداشته شده است.

رئیس کمیته ملی پارالمپیک همچنین با اشاره به حضور روسای فدراسیون های نابینایان و جانبازان در ترکیب هیات اجرایی این کمیته گفت: بدون شک ورزش پارالمپیک در آینده نزدیک توسعه بیشتری پیدا خواهد کرد. در حال حاضر برخی از فدراسیون ها مستقل شده اند اما ما فعالیت هایمان گسترده تر خواهد شد تا بتوانیم به اهداف بزرگی که داریم دست یابیم.

خسروی وفا با بیان اینکه ستاد اعزام برای بازی های پارالمپیک توکیو تشکیل خواهد شد، گفت: تصمیمات لازم برای تشکیل کاروان در این ستاد و بر اساس برنامه های پیشنهادی اتخاذ می شود سپس همین برنامه ها و تصمیمات را در ستاد عالی که با حضور وزیر ورزش تشکیل می شود، پیگیری می کنیم.

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *