شناسه خبر: 15351 منتشر شده در مورخ: 1397/9/24 ساعت: 10:34 گروه: بهداشت و سلامت  
افزایش شدید آمار اختلالات روانی/۶۰۰ هزار کارمند دچار استرس

افزایش شدید آمار اختلالات روانی/۶۰۰ هزار کارمند دچار استرس

سازمان سلامت همگانی بریتانیا از افزایش ۲۸ درصدی بیماران مبتلا به اختلالات روانی به ویژه استرس و اضطراب، نسبت به یک دهه گذشته خبر داده است.

به گزارش ایران سپید به نقل از ایندیپندنت، بررسی های جدید نشان می دهد طی یک دهه گذشته شمار بیمارانی که برای مشکلات سلامت روان به ویژه استرس و اضطراب به بیمارستان های انگلیس مراجعه کرده اند، افزایش چشم گیری پیدا کرده است.

بنابر اعلام شرکت مراقبت های سلامت «فور»، بیش از یک سوم مردم بریتانیا حداقل یک بار در طول هفته احساس استرس و اضطراب می کنند.

سازمان سلامت همگانی انگلیس نیز از افزایش ۲۸ درصدی پذیرش بیمارستان ها از بیماران مبتلا به استرس و اضطراب نسبت به یک دهه گذشته خبر داده است.  به علاوه از میان جمعیت مبتلا به اختلالات سلامت روان که در سال ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ به مراکز درمانی مراجعه کرده اند، ۸.۷ درصد از استرس و اضطراب رنج می برده اند.

به طور کل آمار مراجعین به مراکز درمانی که دچار اختلالات سلامت روان هستند، نسبت به سال ۲۰۰۷ و ۲۰۰۸، افزایش ۶.۹ درصدی داشته است.

به علاوه مرکز ملی آمارها در بریتانیا،  از افزایش مبتلایان به استرس و اضطراب در محیط کار خبر داده و این رقم را در سال ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸، برابر با ۵۹۵ هزار مورد اعلام کرده است.

آمارها نشان می دهد، در سال گذشته ۴۴ درصد از بیماری های کارمندان و شاغلین به دلیل استرس و اضطراب بوده و این در حالی است که این رقم در ۱۰ سال گذشته ۳۵ درصد بوده است.

ماه گذشته نیز نتایج یک نظرسنجی که توسط رادیو بی بی سی انجام شد، نشان داد که نیمی از بزرگسالان بریتانیا معتقدند که سطح بالای استرس در زندگی مدرن امروزی، بر تمام ابعاد زندگی شخصی افراد تاثیر منفی گذاشته است.  

  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *