شناسه خبر: 14710 منتشر شده در مورخ: 1397/8/6 ساعت: 09:01 گروه: اجتماعی  
برگزاری کارگاه بین المللی آموزشی یادگیری دانش آموزان با نیازهای ویژه

برگزاری کارگاه بین المللی آموزشی یادگیری دانش آموزان با نیازهای ویژه

کارگاه بین المللی آموزشی "رویکرد تلفیقی در فرایند تدریس و یادگیری دانش آموزان با نیازهای ویژه" در شهر ری برگزار شد.

به گزارش ایران سپید این کارگاه بین المللی با حضور دکتر زارعی زوارکی (عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبائی)، پروفسور اشنایدر و دکتر زیلاس (اعضای هیئت علمی دانشگاه ژنو) از طریق ویدئو کنفرانس و اساتید رشته تکنولوژی آموزشی حاضر در کارگاه، در سالن اجتماعات مدرسه قدسی موفقیان شهر ری، برگزار شد.

اهداف، اصول، مزایا، چالش ها و مدل پیشنهادی رویکرد تلفیقی در آموزش ویژه و منابع قابل استناد و مفید در آموزش ویژه؛ توسط دکتر زارعی زوارکی (به صورت مجازی) دکتر طوفانی نژاد، دکتر مرادی و دکتر علیخانی (به صورت حضوری) معرفی شدند.
تجارب بین المللی توسط پروفسور اشنایدر و نمونه هایی از روش های نوین آموزش ویژه نظیر استفاده از شبیه سازی ها در آموزش و بازهای آموزشی و ... توسط دکتر زیلاس بیان شد.
محمد جمالی رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی شهرستانهای استان تهران، ضمن خوشامدگویی، به بیان اهداف و برنامه ریزی های انجام شده در خصوص ارتقاء سطح علمی و انگیزش معلمان برای سال تحصیلی ۹۸-۱۳۹۷ پرداخت و این کارگاه را در راستای رسیدن به همین اهداف برشمرد.
مرتضی علیخانی معاون اداره آموزش و پرورش استثنایی و مدیر برگزاری این کارگاه، از یرگزاری کارگاه تکمیلی در آذرماه جاری خبر داد.
  twitter linkedin google-buzz facebook digg afsaran
کلید واژه
 
نظرات بینندگان
نظر شما
لطفا جهت تسهیل ارتباط خود با ایران سپید، در هنگام ارسال پیام این نکات را در نظر داشته باشید:
1.ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.
2.از تایپ جملات فارسی با حروف انگلیسی خودداری کنید.
3.از ارسال پیام های تکراری که دیگر مخاطبان آن را ارسال کرده اند خودداری کنید.
4. ثبت نظرات در سايت ايران سپيد براي هر نظر حداکثر 400 واژه است.
نام:
ایمیل:
نظر: *